Reklama
Polecamy


Reklama

„Dziś jest wesele” – Zobaczcie materiał Raz Dwa | FOTO & VIDEO

2016-11-14T13:50:00+01:00 „Dziś jest wesele” – Zobaczcie materiał Raz Dwa | FOTO & VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/11/Raz-Dwa-Dzis-jest-wesele-9.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Jak to mówią o sobie „Zespól Raz Dwa to multiinstrumentaliści grający muzykę rozrywkowa do tańca oraz do posłuchania”. Grupa powstała w 2016 roku i tworzy ją czterech mężczyzn: Bartosz – wokal/gitara, Adrian – wokal/klawisze, Witek – w...

Reklama

Jak to mówią o sobie „Zespól Raz Dwa to multiinstrumentaliści grający muzykę rozrywkowa do tańca oraz do posłuchania”. Grupa powstała w 2016 roku i tworzy ją czterech mężczyzn: Bartosz – wokal/gitara, Adrian – wokal/klawisze, Witek – woka/bass oraz Mateusz – perkusja. Panowie pochodzą z Krakowa.

 

Po kilku tygodniach od udostępnienia debiutanckich propozycji audio  ,,Uśmiechnij się” i ,,Za każdy uśmiech” grupa postanowiła zrealizować kolejną nowość i wzbogacić ją o video klip.

 

 

Tym razem prym będzie wiodło wesele – czyli jak łatwo się domyśleć tańce, dobra zabawa i mega pozytywna energia. Czy ta piosenka przysporzy formacji Raz Dwa ogromnej popularności?

 

 

Zespól „Raz Dwa” to mieszanka muzyki Disco Polo i Rock Polo, dlatego każdy słuchacz znajdzie coś dla siebie – „będziemy zaskakiwać”oznajmili chłopaki. W oczekiwaniu na całość – która oczywiście pojawi się na łamach naszego serwisu przejrzyjcie zdjęcia z planu teledysku oraz making of, który zdradzi Wam odrobinę smaczków zza kulis.

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!
  2. Twórcy disco polo przenoszą fanów w czasie! Ten zabieg Wam się spodoba!
  3. Intymne zdjęcia piosenkarki disco polo. Gwiazda pozuje w staniku!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.