Reklama


Reklama

Dla tej gwiazdy disco polo piątek trzynastego nie był pechowy! Wręcz przeciwnie!

2020-11-21T09:50:00+01:00 Dla tej gwiazdy disco polo piątek trzynastego nie był pechowy! Wręcz przeciwnie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/11/najnowszy-utwor-grupy-disco-polo-ktory-wcale-nie-przyniesie-autorom-pecha-juz-dostepny-1605363172.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Artyści disco polo wiedzą najlepiej, kiedy jest idealny czas na nowość

Reklama

Data premier utworów Artystów disco polo musi być szczególna. Może mieć ona miejsce w ciągu tygodnia, w weekend, podczas świąt, urodzin gwiazdy. Może także przypaść na piątek trzynastego! Czy to odwaga? A może zrządzenie losu? Swinger to z Artysta, który wie, co robi!

Zobacz również: Gwiazdy disco polo rozwalają system?! Mamy komentarz fana! Jego słowa nie pozostawiają złudzeń!

Swinger to Artysta, którego nie trzeba przedstawiać. Niezwykły talent do tworzenia wyjątkowych utworów pokazał w kawałkach "Lody”, „Diament” czy „Cenzura”. Dorobek muzyczny powiększył o kolejny klip, tym razem zatytułowany „Piątek”. Tytuł podwójnie działa na wyobraźnię, ponieważ utwór miał swoją premierę w piątek 13-tego! Nie zapowiada się, aby ta data była dla gwiazdora pechowa, wręcz przeciwnie!

Kto z nas nie lubi piątków, nawet jeśli przypadają na 13 dzień miesiąca? To kompletnie nie ma znaczenia, bo to dzień, gdy akurat szykujemy się na imprezę, o której śpiewa Swinger w najnowszym kawałku. Utwór jest bardzo taneczny i dla wielu fanów z pewnością stanie się hymnem nadchodzącego weekendu, gdy można odpocząć po całym tygodniu rutyny.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji posłuchać najnowszego kawałka Artysty, to my podajemy go na tacy! Miłego odsłuchu!

Zobacz również: Uwielbiany Dawid Narożny rozczulił fanów! Nie ma szans, by uniknąć łez?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo zaskakują nowym projektem! Zainteresowanie Polaków ekspresowo rośnie!
  2. Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”
  3. Wokalistka disco polo śpiewa na żywo lepiej niż Kayah i Viki Gabor?! Nagranie podbija sieć!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.