Reklama


Reklama

Disco polo w klimacie lat '90? Ta nowość może podbić listy przebojów!

2020-01-27T08:30:00+01:00 Disco polo w klimacie lat '90? Ta nowość może podbić listy przebojów! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/imperium-nie-ma-nas-nowosc-1579874044.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Ponadczasowa formacja lat 90-tych nagrała teledysk, który nakłania do refleksji i wspomnień

Reklama

Ponadczasowa formacja lat 90-tych nagrała teledysk, który nakłania do refleksji i wspomnień. Z pewnością wywoła łzy u niejednego odbiorcy. W świecie disco polo nie ma człowieka, który nie znałby piosenki pod tytułem „Żółte tulipany”.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”

Formacja Imperium, której liderem i wokalistą jest Mirosław Krysztopa ciągle zaskakuje swoich fanów. Do najbardziej lubianych piosenek należą między innymi takie piosenki, jak „Wirują światła” , „List emigranta” czy też „Czekam na miłość”.

Fani disco polo nie kryją zadowolenia z tego faktu, że zespół mimo lat, potrafi ich cały czas nieustannie zaskakiwać. Należy doceniać takich wykonawców, którzy trzymają się swojego stylu.

Na szczęście formacja Imperium zalicza się do tych zespołów i ma charakterystyczne brzmienie w swoich piosenkach, jakie kochają fani disco polo.

Zespół Imperium nieustannie tworzy kawałki, które są bardzo mocno osadzone w klimatach lat 90- tych, czyli w ich początkach działalności w branży disco polo.

Być może taka kombinacja i propozycja od Imperium okaże się strzałem w dziesiątkę i podbije klubowe parkiety?

Zobacz również: Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularność najnowszego utworu Zenona Martyniuka rośnie z prędkością światła! Nowy hit grupy Akcent to strzał w dziesiątkę?!
  2. Ukochana gwiazdora disco polo w zmysłowej sesji! Jest zachwycająca i naturalna!
  3. Artysta disco polo zdradził nowe szczegóły dotyczące jego dalszej kariery!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.