Reklama
Polecamy


Reklama

Disco Polo królowało w amfiteatrze leśnym w Złotowie | Było hucznie!

2017-05-03T18:51:31+02:00 Disco Polo królowało w amfiteatrze leśnym w Złotowie | Było hucznie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/05/Gala-Disco-Polo-Złotów.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

To było jedne z najgorętszych muzycznych wydarzeń tej wiosny w regionie złotowskim. Po raz pierwszy 30 kwietnia 2017 roku w amfiteatrze leśnym w Złotowie  odbyła się jedna z największych gal disco polo, na której wystąpili m.in. Maczo, Kordian, Ex...

Reklama

To było jedne z najgorętszych muzycznych wydarzeń tej wiosny w regionie złotowskim. Po raz pierwszy 30 kwietnia 2017 roku w amfiteatrze leśnym w Złotowie  odbyła się jedna z największych gal disco polo, na której wystąpili m.in. Maczo, Kordian, Exelent, Mikesh, Pudzian Band i Czadoman.

 

Artyści z ogromnym zaangażowaniem dali z siebie 100 %. Jako pierwszy wystąpił Maczo – młody artysta, który stosunkowo niedużego stażu osiągnął w branży więcej, niż niejeden długogrający zespół. Maciek zawdzięcza to m.in. swojej skromności i pokorze, która jak widać owocuje ogromnym powerem, którego nie brakowało również formacji z gór. Kordian z ekipą w mig przeniósł góralski klimat na północ wielkopolski, która pokazała, że ludzie w tej części regionu również potrafią się dobrze bawić.

 

 

Kolejno na scenie pojawił się zespół Exelent, który podczas wywiadu wyznał nam, że szykuje coś fajnego dla swoich odbiorców. Panowie jak zwykle porwali publikę do zabawy i wspólnych śpiewów. Również Mikesh pokazał na co go stać. Wokalista zaprezentował swoje największe przeboje jak m.in. „Nie zgadza mi się hajs”.

 

 

Wielkie zainteresowanie wywołał sobą zespół Pudzian Band! Krystian jak zwykle z precyzją zadbał o ogromne show, którym chlubi się od dawien dawna. Piękne efekty wizualne, energetyczne i profesjonalne tancerki Ana & Aga, niesamowity kontakt z publiką.. to trzeba po prostu zobaczyć.

 

 

Podobnie jak występ Czadomana, który na deskach amfiteatru Leśnego w Złotowie pojawił się z pięknymi tancerkami, które swym przemyślanym i precyzyjnie przygotowanym show tanecznym opiewały żywiołowość Pawła.

 

 

Trzeba przyznać, że była to jedna z najgłośniejszych majówek w regionie, która zapewniła organizatorom frekwencyjnym rekord! Jako ekipa disco-polo.info mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tej gali – i okrasić ją naszym patronatem medialnym – dlatego też przygotowaliśmy dla Was obszerny materiał. Poniżej mamy dla Was zdjęcia, a już niedługo obszerna video relacja!

 Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.