Reklama
Polecamy


Reklama

Disco Attack 2016 – opinie i komentarze

2016-11-13T13:42:06+01:00 Disco Attack 2016 – opinie i komentarze https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/11/disco-attack-2016-opinie-i-komentarze.png

ReklamaReklama


Ogólna

To już druga edycja imprezy o nazwie Disco Attack. W zeszłym roku Katowicki Spodek wręcz odleciał. Czy w tym roku było tak samo? Na scenie 12 listopada zameldowały się takie zespoły jak Akcent, Mig, Weekend, After Party, Piękni i Młodzi, Long &...

Reklama

To już druga edycja imprezy o nazwie Disco Attack. W zeszłym roku Katowicki Spodek wręcz odleciał. Czy w tym roku było tak samo? Na scenie 12 listopada zameldowały się takie zespoły jak Akcent, Mig, Weekend, After Party, Piękni i Młodzi, Long & Junior, Etna, Camasutra, Ivan Komarenko, Playboys, Pudzian Band, Norbi, Cliver, Sumptuastic, Mejk, Bayera, Andre, Zero, Di Dżej Mietek, Modelinka@Model Mt, Fajters, Defis, Diley, Mavers, Claris.

 

Impreza trwała od godziny 17:00, aż do 3 nad ranem. Niesamowita dawka disco polo w jednym miejscu. W internecie pojawiły się pierwsze komentarze na temat Disco Attack 2016.

 

„Było czadowo” – napisała Krysia. „Było super. Za rok powtórka” – oświadczył Tomek. „Było super ale za długie przerywniki za dlugi dj Mietek a za krótko wykonawcy” – wyznała Marzena.

 

Wy również zostawcie komentarze i włączcie się do dyskusji na temat tegorocznej edycji.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Letnia nowość disco polo, już hula w sieci. Wakacyjne widoki w teledysku, spodobają się każdemu!
  2. Skoczna muzyka i kuszące widoki. To połączenie może przynieść sukces nowej piosence disco polo.
  3. Tajemnicza gwiazda popularnych produkcji podbije branżę disco polo?! Nieoczekiwany zwrot akcji?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.