Reklama
Polecamy


Reklama

Despacito usunięte z YouTube! A co z teledyskami disco polo?!

2018-04-12T17:00:00+02:00 Despacito usunięte z YouTube! A co z teledyskami disco polo?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/04/despacito-usuniete-z-youtube-a-co-z-teledyskami-disco-polo-1523544521.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Atak hakerski na serwis YouTube doprowadził do usunięcia największego hitu! Czy muzyce disco polo też się dostało?

Reklama

Teledysk do piosenki "Despacito" zniknął na YouTube na ponad godzinę. Najpierw okładka klipu zamiast oryginalnego zdjęcia pokazywało grupę ludzi w maskach i pistoletach. Następnie po wciśnięciu "play" pojawiła się informacja, że film jest niedostępny.

Nie tylko najchętniej oglądany film na YouTube miał problemy. Atak hakerski dotyczy też kilku innych artystów należących do Vevo m.in. Seleny Gomez, Chrisa Browna, Taylor Swift, Calvina Harrisa, Drake'a czy Shakiry. Ich utwory zmieniły swoje nazwy.

Czy przedstawiciele muzyki disco polo ucierpieli na ataku hakerskim? Na tę chwilę brak jakichkolwiek sygnałów, aby ktoś z Polski ucierpiał. Wszystkie teledyski są dostępne i można je oglądać bez problemu.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wyjątkowy prezent dla popularnego zespołu disco polo! Grupa Classic z wyjątkowym upominkiem
  2. Co za ciało! Niezwykle gorący materiał gwiazdy disco polo rozpala zmysły internautów!
  3. Wokalistka disco polo kusi dekoltem do pasa! Internet zalały zdjęcia z wakacji!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.