Reklama
Polecamy


Reklama

D-Bomb i ich sesja w nowym składzie (FOTO)

2015-10-07T22:42:59+02:00 D-Bomb i ich sesja w nowym składzie (FOTO) https://disco-polo.info/Upload/articles/

ReklamaReklama


Ogólna

Wraz z utworzeniem nowego składu formacji D-Bomb przez Bartka Padyaska, powstał zamysł, aby zrealizować profesjonalną sesję zdjęciową. To najlepszy sposób na promocję zespołu w odświeżonym team’ie, zważywszy na zbliżający się sezon koncertów...

Reklama

Wraz z utworzeniem nowego składu formacji D-Bomb przez Bartka Padyaska, powstał zamysł, aby zrealizować profesjonalną sesję zdjęciową. To najlepszy sposób na promocję zespołu w odświeżonym team’ie, zważywszy na zbliżający się sezon koncertów klubowych.

 

Na plakatach zapowiadających upragnione przez Was wydarzenia zobaczycie panów w następującym składzie: Bartek Padyasek (frontman), Tomasz Iracki (tancerz) oraz nowa postać w grupie Sebastian Kowalczyk (tancerz).

 

Żeńska część publiczności zapewne wyczekuje panów na planowanych koncertach. Prezentujemy Wam by nieco zaspokoić Waszą niecierpliwość zdjęcia, które zostały wykonane podczas sesji zdjęciowej D-Bomb. Zapraszamy.

 

Kliknij w zdjęcia, aby zobaczyć je w pełnej rozdzielczości.

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Weselne hity disco polo zawitają do Mrągowa! To będzie spektakularne wydarzenie!
  2. Gwiazdy disco polo w hymnie dla zakochanych mężczyzn! Ta piosenka podbije sieć?!
  3. Gwiazdor disco polo obsypany prezentami! Ogrom podarków szokuje!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.