Reklama
Polecamy


Reklama

Ćpanie i szmal! Wokalista disco polo ostro o muzyce! Pojawiły się mocne słowa!

2020-02-27T20:30:00+01:00 Ćpanie i szmal! Wokalista disco polo ostro o muzyce! Pojawiły się mocne słowa! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/lukasz-gesek-zgromadzil-na-swoim-koncie-milion-1582651587.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/zespolgesek/
Reklama


Życie gwiazd

'teraz sprzedaje się wszystko to co o ćpaniu, szmalu i niekoniecznie jest to już disco, okazało się, że powstały gatunki dużo gorsze w swym przekazie

Reklama

Wokalista disco polo zapewnia, że muzykę taneczną można stworzyć na poziomie - Czy każda piosenka disco polo musi być banalna i prosta? Żeby stała się hitem? Teraz sprzedaje się wszystko to co o ćpaniu, szmalu i niekoniecznie jest to już disco (...) Jednak jest dalej miejsce na przemyślany tekst, ładną melodię i teledyski bez "gołych bab"

Zobacz również: Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!

"(...) SŁUCHACZE TO OKLASKUJĄ BO 'ZAKAZANY OWOC' ZAWSZE DOBRZE SMAKUJE" 

Artysta, Łukasz Gesek jest fenomenalny w tym, co robi. Klipem do najnowszego utworu „Piękne chwile” udowodnił, że można zrobić disco polo na poziomie i przykuć uwagę odbiorców bez roznegliżowanych kobiet, motywu używek i niecenzuralnych zwrotów. Wokalista opublikował bardzo mądry wpis:

- Czy każda piosenka disco polo musi być banalna i prosta? Żeby stała się hitem? Teraz sprzedaje się wszystko to co o ćpaniu, szmalu i niekoniecznie jest to już disco, okazało się, że powstały gatunki dużo gorsze w swym przekazie, jednak słuchacze to oklaskują bo "zakazany owoc" ,zawsze dobrze smakuje. Jednak jest dalej miejsce na przemyślany tekst, ładną melodię i teledyski bez "gołych bab" - takim utworem jest piosenka "PIĘKNE CHWILE", właśnie przekroczyła milion wyświetleń. Dziękujemy!

Podkreślmy, że Łukasz Gesek z produkcji na produkcje stawia poprzeczkę co raz wyżej i pokazuje, że disco polo, to nie tylko kicz. Wszystko zależy od podejścia.

Podoba wam się piosenka pt. „Piękne chwile”?

Zobacz również: To najpiękniejsza kobieta disco polo! Obłędnie piękna Angelika Żmijewska (Top Girls), w zjawiskowej kreacji!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Fala krytyki na gwiazdora disco polo za 'tęczową piosenkę'! Wokalista ostro to skomentował!
  2. Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!
  3. MiłyPan w doskonałej formie! Genialna premiera już dostępna! Czy to będzie hit na miarę "Królowej"?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.