Reklama


Reklama

Ćpanie i szmal! Wokalista disco polo ostro o muzyce! Pojawiły się mocne słowa!

2020-02-27T20:30:00+01:00 Ćpanie i szmal! Wokalista disco polo ostro o muzyce! Pojawiły się mocne słowa! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/lukasz-gesek-zgromadzil-na-swoim-koncie-milion-1582651587.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/zespolgesek/
Reklama


Życie gwiazd

'teraz sprzedaje się wszystko to co o ćpaniu, szmalu i niekoniecznie jest to już disco, okazało się, że powstały gatunki dużo gorsze w swym przekazie

Reklama

Wokalista disco polo zapewnia, że muzykę taneczną można stworzyć na poziomie - Czy każda piosenka disco polo musi być banalna i prosta? Żeby stała się hitem? Teraz sprzedaje się wszystko to co o ćpaniu, szmalu i niekoniecznie jest to już disco (...) Jednak jest dalej miejsce na przemyślany tekst, ładną melodię i teledyski bez "gołych bab"

Zobacz również: Może będzie Wam wstyd! Tak wokalistka disco polo apeluje do swoich fanów!

"(...) SŁUCHACZE TO OKLASKUJĄ BO 'ZAKAZANY OWOC' ZAWSZE DOBRZE SMAKUJE" 

Artysta, Łukasz Gesek jest fenomenalny w tym, co robi. Klipem do najnowszego utworu „Piękne chwile” udowodnił, że można zrobić disco polo na poziomie i przykuć uwagę odbiorców bez roznegliżowanych kobiet, motywu używek i niecenzuralnych zwrotów. Wokalista opublikował bardzo mądry wpis:

- Czy każda piosenka disco polo musi być banalna i prosta? Żeby stała się hitem? Teraz sprzedaje się wszystko to co o ćpaniu, szmalu i niekoniecznie jest to już disco, okazało się, że powstały gatunki dużo gorsze w swym przekazie, jednak słuchacze to oklaskują bo "zakazany owoc" ,zawsze dobrze smakuje. Jednak jest dalej miejsce na przemyślany tekst, ładną melodię i teledyski bez "gołych bab" - takim utworem jest piosenka "PIĘKNE CHWILE", właśnie przekroczyła milion wyświetleń. Dziękujemy!

Podkreślmy, że Łukasz Gesek z produkcji na produkcje stawia poprzeczkę co raz wyżej i pokazuje, że disco polo, to nie tylko kicz. Wszystko zależy od podejścia.

Podoba wam się piosenka pt. „Piękne chwile”?

Zobacz również: Łzy szczęścia w disco polo. Gwiazdy liczą na wielki rozgłos premierowej produkcji!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo rozwalają system?! Mamy komentarz fana! Jego słowa nie pozostawiają złudzeń!
  2. Odważne selfie Magdy Narożnej wywołało gorącą dyskusję w sieci!
  3. Artyści zaskakują fanów! Czy miłosna historia disco polo podbije rynek muzyczny?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.