Reklama


Reklama

'Chaos' w disco polo! Młody wokalista pragnie podbić rynek muzyczny?!

2020-02-28T07:45:00+01:00 'Chaos' w disco polo! Młody wokalista pragnie podbić rynek muzyczny?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/artysta-disco-polo-przeszedles-siebie-marcin-klosowski-chaos-goraca-nowosc-1582841563.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Tym razem wszystko wskazuje na to, że młody i bardzo ambitny wokalista disco polo planuje podbić rynek muzyczny

Reklama

Marcin Kłosowski planuje podbić rynek disco polo? Wokalista już niejednokrotnie pokazał, że stać go na wiele i nie cofnie się przed niczym.

Zobacz również: Magda Narożna szczerze o jesiennej chandrze! Gwiazda znalazła na nią sposób!

W branży disco polo dał się poznać bliżej z flow, jakie towarzyszy mu na koncertach, ale i nie tylko. Energię Marcina można odczuć także w domu, słuchając jego kawałków. Do tych najbardziej lubianych zalicza się między innymi „Piękno nie ma znaczenia” , „Kocham Cię skarbie” czy też „Hej, o pani ma” i oczywiście „Dlaczego” , „Czarnula”.

Tym razem wszystko wskazuje na to, że młody i bardzo ambitny wokalista disco polo ma w planach podbić rynek swoją nowością, która została zatytułowana „Chaos”. Artysta ze świata disco polo obrał tym razem nieco inny klimat. Można stwierdzić, że osadził teledysk nieco w latach 90-tych, co tym bardziej robi go ciekawszym dla odbiorców starszego pokolenia.

W końcu wiadomo nie od dziś, że młodzi fani muzyki tanecznej kochają takie połączenia, gdzie nowoczesność połączona jest z klimatami lat przeszłości. Marcin Kłosowski postawił poprzeczkę bardzo wysoko.

Myślicie, że „Chaos” podbije rozgłośnie radiowe?

Zobacz również: Sławomir nienawidzi świąt?! Gwiazdor śpiewa o tym w najnowszej produkcji "Karpiomir"

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Szczery uśmiech na twarzy Marcina Millera! Gwiazdor disco polo został wyjątkowo wyróżniony!
  2. Pokaźna suma wpłynęła na konto gwiazd disco polo! Dawid Narożny i Endrju nie kryją radości!
  3. Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.