Reklama


Reklama

Branża disco polo zagrożona przez koronawirusa? Odwołano kolejną dużą imprezę!

2020-03-30T17:16:00+02:00 Branża disco polo zagrożona przez koronawirusa? Odwołano kolejną dużą imprezę! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/branza-disco-polo-zagrozona-przez-koronawirusa-1585338864.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/events/202558324137197/
Reklama


Życie gwiazd

'Sytuacja związana z epidemią jest wyjątkowa, a skala problemu jest ogromna i narasta

Reklama

Nikt nie przypuszczał, że koronawirus tak bardzo wpłynie na dotychczasowe życie. Pierwsze skutki pandemii możemy zauważyć już w internecie, gdzie organizatorzy wydarzeń z muzyką disco polo niestety są zmuszeni, aby odwołać imprezę.

Zobacz również: Wokalistka disco polo weszła w bikini do lodowatej wody! Odważne zdjęcia trafiły do sieci!

Tak też jest w przypadku wydarzenia „Żuławy w rytmie disco”. Impreza miała odbyć się 11 lipca, ale niestety ze względów bezpieczeństwa została odwołana. Organizatorzy poinformowali o tym na oficjalnej stronie wydarzenia:

- Szalejąca na świecie pandemia koronawirusa w ciągu ostatnich kilku tygodni doprowadziła do bardzo trudnej sytuacji w naszym kraju. Sytuacja związana z epidemią jest wyjątkowa, a skala problemu jest ogromna i narasta. W związku z powyższym Nowostawskie Centrum Kultury i Biblioteki jest zmuszone do podjęcia trudnej, ale jakże ważnej decyzji w perspektywie czasu.

Z przykrością informuje, ze odwołujemy wszystkie imprezy plenerowe do końca sierpnia 2020 r. To sytuacja bez precedensu w historii funkcjonowania naszej jednostki. Decydując się na odwołanie imprez mamy na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników, artystów i pracowników. Dla nas, organizatorów jest to najważniejsze. W tych trudnych dniach trzymajcie się, wspierajcie i przestrzegajcie wszystkich zaleceń dotyczących walki z wirusem. Do szybkiego zobaczenia 

Przypomnijmy, że byłaby to w tym roku siódma edycja wydarzenia. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku nic nie stanie na przeszkodzie, aby reaktywować tę imprezę, jak i wszystkie pozostałe, które zostały z przyczyn pandemii odwołane w tym roku.

Zobacz również: Ślub w pandemii! Gwiazdor disco polo i jego żona pokazali jak wyglądał ich najważniejszy dzień!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.
  2. Drapieżna Justyna z Top Girls zachwyca w nowej odsłonie! Fani gwiazdy disco polo mają ciarki na całym ciele.
  3. Gwiazdor disco polo pokazał jak spędza czas z rodziną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.