Reklama
Polecamy


Reklama

Branża disco polo zagrożona przez koronawirusa? Odwołano kolejną dużą imprezę!

2020-03-30T17:16:00+02:00 Branża disco polo zagrożona przez koronawirusa? Odwołano kolejną dużą imprezę! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/branza-disco-polo-zagrozona-przez-koronawirusa-1585338864.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/events/202558324137197/
Reklama


Życie gwiazd

'Sytuacja związana z epidemią jest wyjątkowa, a skala problemu jest ogromna i narasta

Reklama

Nikt nie przypuszczał, że koronawirus tak bardzo wpłynie na dotychczasowe życie. Pierwsze skutki pandemii możemy zauważyć już w internecie, gdzie organizatorzy wydarzeń z muzyką disco polo niestety są zmuszeni, aby odwołać imprezę.

Zobacz również: Kajra z przerażeniem patrzy w przyszłość?! Gwiazda zdradziła swoje smutki!

Tak też jest w przypadku wydarzenia „Żuławy w rytmie disco”. Impreza miała odbyć się 11 lipca, ale niestety ze względów bezpieczeństwa została odwołana. Organizatorzy poinformowali o tym na oficjalnej stronie wydarzenia:

- Szalejąca na świecie pandemia koronawirusa w ciągu ostatnich kilku tygodni doprowadziła do bardzo trudnej sytuacji w naszym kraju. Sytuacja związana z epidemią jest wyjątkowa, a skala problemu jest ogromna i narasta. W związku z powyższym Nowostawskie Centrum Kultury i Biblioteki jest zmuszone do podjęcia trudnej, ale jakże ważnej decyzji w perspektywie czasu.

Z przykrością informuje, ze odwołujemy wszystkie imprezy plenerowe do końca sierpnia 2020 r. To sytuacja bez precedensu w historii funkcjonowania naszej jednostki. Decydując się na odwołanie imprez mamy na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników, artystów i pracowników. Dla nas, organizatorów jest to najważniejsze. W tych trudnych dniach trzymajcie się, wspierajcie i przestrzegajcie wszystkich zaleceń dotyczących walki z wirusem. Do szybkiego zobaczenia 

Przypomnijmy, że byłaby to w tym roku siódma edycja wydarzenia. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku nic nie stanie na przeszkodzie, aby reaktywować tę imprezę, jak i wszystkie pozostałe, które zostały z przyczyn pandemii odwołane w tym roku.

Zobacz również: Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!
  2. Gwiazdor disco polo niczym Janosik pokazał swojego węża! Artysta zaskoczył tym internautów!
  3. Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.