Reklama
Polecamy


Reklama

Biesiady Kasztelan – Wspólna zabawa z grupą Jorrgus | FOTO

2016-06-26T01:06:03+02:00 Biesiady Kasztelan – Wspólna zabawa z grupą Jorrgus | FOTO https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/06/biesiady-kasztelan-jorrgus.jpg

ReklamaReklama


Koncert

„Biesiady Kasztelan to piątkowe biesiadowanie przez całe wakacje w Białasach koło Sierpca! Co piątek imprezowe szaleństwo w rytmach Disco, Disco-Polo i Dance.” – nie inaczej! Nasza redakcja miała przyjemność gościć w Białasach, g...

Reklama

Biesiady Kasztelan to piątkowe biesiadowanie przez całe wakacje w Białasach koło Sierpca! Co piątek imprezowe szaleństwo w rytmach Disco, Disco-Polo i Dance.” – nie inaczej! Nasza redakcja miała przyjemność gościć w Białasach, gdzie podczas wizyty mieliśmy okazję osobiście zweryfikować wiarygodność facebook’owego opisu.

 

Wspaniała lokalizacja, mnóstwo imprezowiczów i najlepsza muzyka w okolicy. Tego wieczoru – jak co tydzień – podczas biesiadowania prym wiodło nasze rodzime disco polo. Oprócz ogromnej dawki wyselekcjonowanej muzyki przybyli goście mogli świętować rozpoczęcie wakacji wspólnie z grupą Jorrgus.

 

Koncert rozpoczął się po północy. W czasie godzinnego występu publika miała okazja posłuchać „live” takich  hitów zespołu Jorrgus jak m.in. „Żabka”, „Niebezpieczna”, „Będziesz Moja”, „Jesteś” oraz „Malowana Lala”.

 

 

Ekipa naszej redakcji, która wspólnie z grupą Jorrgus pojawiła się 24 czerwca w Białasach przygotowała dla Was specjalną relację. W niedługim czasie na łamach naszego portalu pojawi się wideo z koncertu, tymczasem poniżej prezentujemy Wam relację foto.

 Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.