Reklama
Polecamy


Reklama

"Będzie inaczej" zapewnia Jurek Jorrgus!

2017-10-19T17:25:00+02:00 "Będzie inaczej" zapewnia Jurek Jorrgus! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/10/bedzie-inaczej-zapewnia-jurek-jorrgus-1508424509.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Zapowiedź

"Będzie to produkcja bardzo odważna różniąca się od pozostałych piosenek disco polo" zapewnia Jurek!

Reklama

Jurek Jorrgus pochwalił się na swoim profilu fotką ze znanym producentem Łukaszem Sienickim. Panowie razem pracowali nad nową produkcją, która pojawi się na rynku. Na tę chwilę nie znany jest tytuł nowej produkcji, ale jak zapewnia Jurek będzie zupełnie inaczej.

Produkcja bardzo odważna różniąca się od pozostałych piosenek disco polo W klimacie hausowo - dance'owym z linią bardzo romantyczną i chwytającą za serca - zdradza nam w rozmowie Jurek Szuj.

Brzmi dość tajemniczo, ale w ostatnim czasie eksperymenty w wykonaniu Jurka wychodzą mu na dobre! Jak będzie tym razem? Okaże się za jakiś czas.

Premiera nowości jeszcze w tym roku!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artysta disco polo stanął na ślubnym kobiercu! To wyjątkowa chwila!
  2. Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!
  3. Gwiazda disco polo w ubraniach po rodzicach i torebce prababci! Wokalistka kradnie show!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.