Reklama
Polecamy


Reklama

Artysta disco polo szuka przebojowego DJ'a. Zobaczcie, czy spełniacie wymagania

2019-05-23T09:56:00+02:00 Artysta disco polo szuka przebojowego DJ'a. Zobaczcie, czy spełniacie wymagania https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/artysta-disco-polo-szuka-przebojowego-dja-zobaczcie-czy-spelniacie-wymagania-1558387968.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe fot. facebook.com/LukaRosiOficjalny/
Reklama


Życie gwiazd

Artysta, który nagrał duet z Marcinem Millerem z zespołu Boys poszukuje do swojej grupy Dj'a

Reklama

Popularność muzyki disco polo nieprzerwanie rośnie. Świadczą o tym nie tylko liczne koncerty, ale również nowe gwiazdy. Jedną z takich muzycznych perełek jest Luka Rosi. Młody, utalentowany chłopak, który swoją pasją i zaangażowaniem skradł sobie serce samego Marcina Millera, z którym nagrał duet pt. "Winogrona". Luka Rosi nie zamierza jednak osiadać na laurach. Obecnie poszukuje do swojego teamu Dj'a

Zobacz również: Nowość od zespołu disco polo! Weselni Dj’e już to mają na swoich playlistach.

Uwaga! Poszukuje przebojowego DJ'a na moje koncerty - poinformował młody wokalista disco polo udostępniając wpis z wymaganiami.

"Dj musi być sumienny, uczciwy, przebojowy, posiadać prawo jazdy kategorii B, nienaganna aparycja oraz być z Warszawy lub okolic. Wymagana też dyspozycyjność w każdy weekend - dodał Luka Rosi

Oprócz wspomnianego duetu z liderem grupy Boys młody artysta szczyci się swoimi przebojami. Jednym z nich jest produkcja "A Ty bądź", której klip w chwili obecnej przekroczył już 28 mln wyświetleń. 

Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu Luka Rosi i spełniasz powyższe wymagania zgłoś się już teraz. 

Zgłoszenia prosimy wysyłać na biuro@diamond-music.pl

Zobacz również: Niesamowity talent Artysty disco polo! Gwazdor zbiera coraz więcej pochwał!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Defis i Playboys razem! Popularni gwiazdorzy disco polo wydali właśnie nowość w duecie! Podbiją listy przebojów?!
  2. Osobiste wyznanie popularnej gwiazdy disco polo! Artystka szczerze o trudach małżeństwa!
  3. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.