Reklama


Reklama

Amfiteatr w Wyrzysku zapłonął! – na scenie Mejk, Maxx Dance i Bobi

2017-05-29T21:19:43+02:00 Amfiteatr w Wyrzysku zapłonął! – na scenie Mejk, Maxx Dance i Bobi https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/05/Majowe-spotkania-z-muzyką-disco-polo-Wyrzysk-2017.jpg

ReklamaReklama


Koncert

Disco polo na dobre zadomowiło się w Wielkopolsce! Po raz kolejny Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Wyrzysku przygotował nie lada gratkę dla wszystkich fanów i sympatyków tanecznych brzmień organizując kolejną imprezę pod hasłem „Majowe spo...

Reklama

Disco polo na dobre zadomowiło się w Wielkopolsce! Po raz kolejny Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Wyrzysku przygotował nie lada gratkę dla wszystkich fanów i sympatyków tanecznych brzmień organizując kolejną imprezę pod hasłem „Majowe spotkania z muzyką”.

 

W minioną sobotę tj. 27 maja w wyrzyskim amfiteatrze odbyła się impreza z gwiazdami disco polo, którą otworzył swoim występem Błażej Drab.

 

Jako pierwsza na scenie zaprezentowała się formacja z Morąga (Mejk). Elwira i Mariusz to duet, który swą przebojowością porywa do tańców i zabawy najsztywniejszych zawodników, opierających się tanecznym brzmieniom. Swój wkład w wyjątkowość występu ma również sekcja taneczna: Ada i Sławek, którzy swą perfekcją i przygotowanymi układami uatrakcyjniają koncert. Grupa oprócz swoich sztandarowych produkcji jak „Tańczę z nim do rana”, „Janek”, „Dotknij mnie” czy „Graj dla mnie” wykonała również swoją najnowszą produkcję powstałą w duecie z Fisher’em, który również pojawił się w Wyrzysku. Był to ich pierwszy wspólny wykon piosenki „Bo to miłość”, której klip przekroczył już milion wyświetleń.

 

 

Następnie na scenie pojawiła się energetyczna formacja Maxx Dance. Bartek i Darek to długoletni artyści, którzy mają za sobą m.in. występy w Ostródzie, na którą przybywa po kilkadziesiąt tysięcy osób. Lata pracy i setki występów dały się we znaki owocują bardzo fajnym show. „Atmosfera w Wyrzysku była niesamowita” – przyznali w rozmowie z nami po koncercie. Również dziewczyny z sekcji tanecznej były zadowolone z występu i publiki, która zaangażowała się do wspólnej zabawy.

 

 

Przysłowiową kropką nad „i” okazał się Bobi, artysta znany z bardzo tanecznych brzmień, które opiewają zarówno w lata’90 jak i obecnie panujące trendy. Już samo pojawienie się Dariusza wywołało wśród publiczności ogromne zadowolenie. Wokalista tego wieczoru zaśpiewał – wspólnie z publicznością – swoją największe przeboje jak „Heja Hej”, „Cudny Aniele”, „Ela Ela” czy „Niezwykła Lady”. Wspólnie z artystą na scenie wystąpił również dj i dziewczyny z Funky Chics.

 

 

Całość planowo rozpoczęła się od godziny 21.00.

 

Organizatorzy z ogromną precyzją zadbali o wszystkie, nawet te najmniejsze szczegóły – o dziwo zadbali również o pogodę, która tego wieczoru wszystkim dopisała. Trzeba przyznać, że po raz kolejny impreza zorganizowana przez Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Wyrzysku okazała się udanym przedsięwzięciem, które jako ekipa serwisu disco-polo.info (sprawującego patronat nad wydarzeniem) śmiało polecamy!

 

Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Rzeszów Spółka z o.o to firma sponsorująca „Majowe Spotkania z muzyką” w Wyrzysku, drugim sponsorem wydarzenia jest Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łobżenicy.

 

Poniżej fotorelacja (wkrótce pojawi się również video)

 Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.