Reklama


Reklama

Ale Ale Aleksandra! – Zobaczcie finałowy występ Disco Star | Video

2017-06-03T16:36:48+02:00 Ale Ale Aleksandra! – Zobaczcie finałowy występ Disco Star | Video https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/06/Disco-Star-2017-FINAŁ-MARCIN-KŁOSOWSKI-Ale-ale-Aleksandra-Finałowy-występ.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Wielki finał za nami! Widzowie Polo TV wybrali za pomocą SMS’ów swojego zwycięzce, którym okazała się formacja Joker Squad. Natomiast jury wytypowało Marcina Kłosowskiego. Zgodnie z regulaminem programu DiscoStar ostateczna decyzja w takiej sytuac...

Reklama

Wielki finał za nami! Widzowie Polo TV wybrali za pomocą SMS’ów swojego zwycięzce, którym okazała się formacja Joker Squad. Natomiast jury wytypowało Marcina Kłosowskiego. Zgodnie z regulaminem programu DiscoStar ostateczna decyzja w takiej sytuacji należała do Marcina Millera, który swym głosem poparł jurorów i podobnie jak Oni wybrał Marcina! 

 

Młody przedstawiciel branży disco polo & dance od wielu lat pracował na swój sukces. Jako nowa gwiazda Disco Star wokalista otrzymał 10 tys złotych, zestaw do karaoke Power Audio Serafin firmy Manta oraz podpisze kontrakt z wytwórnią płytową Lemon Records.

 

 

#DiscoStar2017 Wygraliśmy to! Hej ho, dawno temu, przypadkowe spotkanie? Sądzę, że tak????! Ale czasem jeden gest potrafi zmienić wszystko! Od tamtej pory nasze trio- Friends4Ever, Trzy Cukierki????biegną razem????i właśnie dla takich chwil warto żyć????????!” – napisała na swoim profilu społecznościowym Angelika (z grupy tanecznej Mów Mi Move)

 

Poniżej mamy dla Was finałowy występ z tego jakże emocjonującego odcinka.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Może będzie Wam wstyd! Tak wokalistka disco polo apeluje do swoich fanów!
  2. Pokaźna suma wpłynęła na konto gwiazd disco polo! Dawid Narożny i Endrju nie kryją radości!
  3. Wokalistka disco polo przeżyła dramat. Nikt nie wiedział, że ma takie problemy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.