Reklama
Polecamy


Reklama

Akcent, Diadem, Long & Junior i Jorrgus na Festiwalu Mleka i Miodu!

2017-05-20T12:15:59+02:00 Akcent, Diadem, Long & Junior i Jorrgus na Festiwalu Mleka i Miodu! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/05/Festiwal-Mleka-i-Miodu-Burzenin2017.jpg

ReklamaReklama


Koncert

Zapraszamy Was na – jak to mówią organizatorzy – coroczny Festiwal promujący regionalne produkty (głównie mleko i miód) oraz koncerty najlepszych zespołów Disco-Polo.   Już w sobotę tj. 3 czerwca na jednej scenie wystąpią m.in. Lo...

Reklama

Zapraszamy Was na – jak to mówią organizatorzy – coroczny Festiwal promujący regionalne produkty (głównie mleko i miód) oraz koncerty najlepszych zespołów Disco-Polo.

 

Już w sobotę tj. 3 czerwca na jednej scenie wystąpią m.in. Long & Junior, Jorrgus oraz Zenon Martyniuk z formacją Akcent, który jest jednym z najpopularniejszych przedstawicieli muzyki disco polo & dance. Impreza odbędzie się na boisku sportowym przy stadionie GOSiR w Strumianach.

 

Organizatorzy oprócz koncertów zaplanowali jeszcze inne atrakcje jak m.in. występy taneczne i wokalne dzieci, i młodzieży, degustacje potraw, loty balonem oraz konkursy z nagrodami.

 

start imprezy: godzina 14.00 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo w duecie z Lady Jessy! "No weź polewaj" podbije listy przebojów?!
  2. Wielka premiera disco polo „tuż za rogiem”. Piosenka zachwyciła już na antenie TVP!
  3. Co za ciało!! Gwiazda disco polo onieśmiela swoim wyglądem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.