Reklama
Polecamy


Reklama

Adrian (Massive) w piosence „A przecież byłaś moim ideałem” | acoustic gitar cover

2017-05-25T22:19:13+02:00 Adrian (Massive) w piosence „A przecież byłaś moim ideałem” | acoustic gitar cover https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/05/Massive-A-przecież-byłaś-moim-ideałem-Mrcin-Miller-cover-3.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Chociaż skład na przestrzeni lat uległ zmianie to grupa Massive – którą tworzą kolejno: Adrian, Krzysiek, Marlena, Milena i Bartek  – słynie z profesjonalnej obsługi muzycznej imprez okolicznościowych. Młodzieńczy zapał, pokora, rzetelność, niesam...

Reklama

Chociaż skład na przestrzeni lat uległ zmianie to grupa Massive – którą tworzą kolejno: Adrian, Krzysiek, Marlena, Milena i Bartek  – słynie z profesjonalnej obsługi muzycznej imprez okolicznościowych. Młodzieńczy zapał, pokora, rzetelność, niesamowita werwa i tworzone z precyzją aranżacje znanych przebojów zdecydowanie wyróżniają zespół na tle innych grup, który zauważyła również redakcja naszego serwisu pisząc o grupie już dużo wcześniej.

 

 

Tym razem  prezentujemy Wam kunszt umiejętności, które zaprezentował Adrian – zarazem główny wokalista i aranżer zespołu Massive. Zainspirowany najnowszą płytą Marcina Millera postanowił nagrać akustyczny, gitarowy cover jednej z jego najnowszych propozycji  pt. „A przecież byłaś moim iideałem”.

 

Massive zazwyczaj gra muzykę taneczną i nowoczesne wersje piosenek weselnych ale tym razem Adrian chciał udowodnić, że spokojne i romantyczne klimaty nie są im obce. Ta grupa już kilkukrotnie pokazała, że to co robi powstaje z pasji i zamiłowania, które pozwoliło im w przeciągu kilku lat zbudować tak ogromną i rzetelną markę jaką jest współtworzony przez nich zespół.

 

Krótko mówiąc: Polecamy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artysta disco polo w towarzystwie przepięknej kobiety! Fani rozpływają się z zachwytu!
  2. Marcin Miller wyjątkowo uhonorowany! Gwiazdor disco polo będzie świętował z największymi gwiazdami 30-lecie zespołu BOYS!
  3. Gwiazdor disco polo podkręcił prędkość! Złamane przepisy i uszkodzone auto to tylko część problemów!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.