Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Zagłosuj na Hit Roku 2017 Disco Polo

Mario Bischin Mulatka


Zjawiskowa Małolata wkracza na salony! Zobaczcie, kim jest piękność Pertti'ego!


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Zapowiedź

Czyżby wspomniana piękność była pretendentką na miano królowej disco polo?

Reklama

Pięknych i zmysłowych kobiet nigdy w naszej branży za wiele. Lada moment na szklanym ekranie będziecie mogli podziwiać przepiękną Małolatę! Kim jest i jaki ma plan? To wie tylko Albert Prządka - lider i wokalista formacji Pertti, który wraz z rozpoczęciem sezonu jesiennego wziął się za realizację nowej produkcji.

Klip nakręciliśmy w Wiazownej pod Warszawa, na posesji jednego z domów z ogrodem. Mieliśmy idealna pogodę, co w ostatnim czasie graniczyło z cudem. Kolory przepiękne, bezchmurne niebo, piękne słońce! Dokładnie jak przy "Niepokojąco pięknej" - pierwszy dzień na wiosnę pięknej pogody Nomen Omen hehe!

przyznał w rozmowie z nami. Jak udało nam się dowiedzieć, główną rolę w teledysku - zaraz obok Perttiego" zagrała Roksana Hetka, która wcieliła się w role "Małolaty" ..i taki tez tytuł posiada piosenka, do której kręciliśmy omawiany teledysk. Roksana bardzo fajnie wczuła się w swój scenariusz i myślę, że teledysk będzie na prawdę ciekawie się oglądał." A o to z pewnością zadba Przemek z PNmedia, który z ogromnym wyczuciem realizuje powierzone mu produkcje. Precyzja to jego drugie imię, stąd też materiały spod jego ręki są nad wyraz atrakcyjne.

Czy młodociana piękność skradnie serca fanów disco polo & dance podobnie jak serce Alberta? Spragnionych ciekawej fabuły i wpadającej w ucho nuty już teraz zapraszamy do śledzenia naszego serwisu i wyczekiwania premiery. 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo