Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana

Sągorsi & Fisher - Sobota

Playboys - MEGA MUSIC WILGA


Zimowe wakacje Geska z rodzinką


Reklama


Źródła zdjęć: archiwum zespołu
Reklama

Aranżacje

Życie gwiazd

To był wyjątkowy czas dla Justyna oraz Łukasza

Reklama

Geska  znamy z takich przebojów jak: "Nago, Nago", "Daj mi swoje usta czy "Na koncercie w dyskotece. Gesek to również osoba bardzo rodzinna i czasami artysta po ciężkich miesiącach pracy i koncertach, musi odpocząć, naładować baterie. W tym roku muzyk zabrał rodzinę do Emiratów Arabskich.

https://www.youtube.com/watch?v=MPFncj9GmBU

Wokalista pierwszy raz odwiedził to egzotyczne miejsce, znane ze swojego przepychu. Rodzina odpoczywała w pięciogwiazdkowym hotelu i kiedy w Polsce panuje na dobre zima, oni mogli rozkoszować się piękną pogodą, słońcem i kąpielami. Gesek nie jest typem "plażowicza" i w każdym miejscu lubi zwiedzać. Rodzina zobaczyła piękny Dubaj, w tym wjechał na najwyższy budek świata wieżę "Burdż Chalifa", a podczas rejsu motorówką zobaczyli piękną architekturę i strzeliste budowle, które zapierają dech w piersiach. Kolejną wycieczką były ekstremalny wyjazd na pustynię, jazda samochodami terenowymi po piaszczystych wydmach, przejażdżka na wielbłądzie. Rodzina trafiła na wyjątkowy moment narodzin małego wielbłąda w jego naturalnym środowisku, a po za chodzie słońca obejrzeli pokaz tańca brzucha i ognia. Ostatnią wycieczką była podróż do stolicy Abu Zabi, gdzie zwiedzili np. jeden z największych meczetów na świecie oraz park Ferrari. Wycieczka trwała siedem dni, więc resztę dni rodzina spędziła na opalaniu i kąpielach.

Jak mówi Gesek- wyjazdy rodzinne to bardo ważna sprawa, chciałbym aby dzieci zapamiętały jak najwięcej z naszych podróży, i nawet kiedy nas kiedyś zabraknie pozostaną wspomnienia, bo przecież w życiu piękne są tylko chwile... . - Teraz po urlopie, rodzina wraca do swoich codziennych obowiązków, dzieci do szkół i przedszkoli, żona do pracy w szkole, a Gesek do nagrywania kolejnych teledysków i koncertów. Następne wakacje planuje latem na Riwierze Tureckiej.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

  • Nie podoba mi sie w cale a wcale ten zaspol chociarz znam tych ludzi osobiscie grajo muzyke taką troche bez sensu i wcale nie rwie mi sie noga do tanca a lubie disco polo a na ich koncertach czasam...

  • maxx z 3 mil osiągnie ale z musi trochę minąć czasu....

  • O Jezuu!! Niektórzy nie powinni śpiewać, fakt ładne są ale do śpiewania nie bardzo przypadły mi do gustu .

  • Marcin. Gratuluję Córeczki. Teledysk do piosenki też spoko. Miło Was widzieć w dobrej kondycji i na fali. Powodzenia i dalszych sukcesów. Do zobaczenia. Pozdrawiam

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info