Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Sągorsi & Fisher - Sobota

Lajk - Oczy

Playboys - MEGA MUSIC WILGA


Zespół Freaky Boys w klinice Panaceum! | Foto & VIDEO


Reklama


Reklama

Ogólna

W ostatnich miesiącach panowie – Krystian & Mariusz – zamiast zwolnić nieco tempo, postanowili iść z duchem pracy i zrealizować dla swoich fanów coś mega niesamowitego, nieziemskiego i fantastycznego! Jak się okazało ich uwagę skupił m.in. krą...

Reklama

W ostatnich miesiącach panowie – Krystian & Mariusz – zamiast zwolnić nieco tempo, postanowili iść z duchem pracy i zrealizować dla swoich fanów coś mega niesamowitego, nieziemskiego i fantastycznego! Jak się okazało ich uwagę skupił m.in. krążek oraz najnowsza produkcja, do której nakręcili teledysk.

 

Również ostatnie spotkanie z Donaldem Tuskiem wywołało u nich multum emocji, gdyż zainteresowała się tym faktem m.in. śniadaniowa telewizja Dzień Dobry TVN oraz Fakty. Życie w ciągłym biegu i skrajnych emocjach ma swoje minusy, stąd też formacja Freaky Boys postanowiła się nieco zregenerować i udać do kliniki Panaceum. Jak sami mówią „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

 

 

Co oni robią mojemu Mariuszowi – Ja cię kręcę” – relacjonuje Krystian, który niestety przez swoją niedyspozycję musiał odpuścił swój trening. Poniżej mamy dla Was obszerną video relację oraz pozostałą część zdjęć. Zapraszamy do oglądania i zachęcamy do udostępniania. Swoją drogą, ktoś z Was również praktykuje takie treningi? Polecacie?

 

 

FOTO:

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama