Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Bayera - Zakochany chłopak

Veegas - Bo jak nie teraz to kiedy

DBomb - O Ela Ela

Spontan - Ty i ja

LILI - Tylko z Tobą


Zespół Akcent z nie lada niespodzianką dla fanów! VIDEO


Reklama


Źródła zdjęć: facebook - Akcent Polska
Reklama

Ogólna

"Do sprzedaży trafi niewielka część". Zespół Akcent będzie miał ekskluzywny produkt dla swoich fanów.

Reklama

Po raz pierwszy nasza redakcja dowiedziała się o bardzo ciekawym projekcie podczas Przebojowej Majówki w Stężycy. Wtedy podczas rozmowy z przedstawicielem firmy Green Star oraz z Zenonem Martyniukiem dowiedzieliśmy się o projekcie winylowej płyty grupy Akcent.

Już niebawem do sprzedaży trafi winylowana płyta "Przekorny los" grupy Akcent. Nakład to tylko 200 sztuk, więc nie będzie łatwo zdobyć taką płytę.

Co ciekawe album będzie zawierał specjalny pozłacaną blachę z indywidualnym numerem.

Już niebawem po raz pierwszy w Polsce ukaże się płyta winylowa z gatunku muzycznego Disco Polo. Będzie to edycja limitowana nakład tylko 200 sztuk, na okładce płyty będzie wtopiona pozłacana 24 karatowym złotem blacha z indywidualnym numerem od 001 do 200, każda płyta będzie miała certyfikat z ręcznie wypisanym numerem płyty oraz podpisana przez zespół Akcent i właściciela firmy fonograficznej Green Star. Będzie to wyjątkowa płyta dla kolekcjonerów !!! Informacja o cenie i miejscu sprzedaży niebawem - informuje firma Green Star Music

Na tę chwilę nie ma informacji na temat ceny, ale można przepuszczać, że ona do najmniejszych na pewno należeć nie będzie. Niebawem kolejne informacje, a teraz zapraszamy Was do wysłuchania Zenona Martyniuka, który podczas rozmowy z naszą redakcją zdradził kilka szczegółów nowego projektu.

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 3 komentarzy.

Steve

Kiedys zenka sluchalem ale jak stal sie PISowskim zespolem to niemoge na niego patrzec

sylwek

w swojej branzy taki artysta jak zenon martyniuk nie bedzie miał z tym problemu pozdro januszu

janusz45

Przepraszam ale jak zwykle w gatunku disco polo małe kłamstewka - płyty winylowe wydawał Top One i to już ponad 20 lat temu, więc nie będzie to pierwsza płyta winyl z tego gatunku... Poza tym 200 sztuk to dosyć dużo, bo przeciętny "artysta" nie jest w stanie sprzedać nawet 100 płyt (to się tyczy gatunku disco polo)

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info