Reklama

Disco-Polo.info

Reklama


Zenek na Eurowizję – „Jestem ZA” informuje Filip Chajzer!


Reklama


Reklama

Koncert

Już po obejrzeniu ubiegłorocznych preselekcji Filip Chajzer napomknął, że to właśnie Zenon Martyniuk powinien reprezentować nasz kraj podczas konkursu Eurowizji. „A dlaczego nie możemy wygrać tego z Zenonem Martyniukiem ? Czy to jakieś zło, ...

Reklama

Już po obejrzeniu ubiegłorocznych preselekcji Filip Chajzer napomknął, że to właśnie Zenon Martyniuk powinien reprezentować nasz kraj podczas konkursu Eurowizji. „A dlaczego nie możemy wygrać tego z Zenonem Martyniukiem ? Czy to jakieś zło, czy co tam?:)” – napisał dziennikarz na swoim fanpage’u.

 

Wtenczas wiele osób – nie tylko z branży disco polo & dance – zastanawiało się „dlaczego”. Obecnie Zenon Martyniuk to najpopularniejszy wokalista naszej rodzimej branży, który oprócz naszego rynku podbija również zagraniczny. Nic zatem dziwnego, że wiele osób sugeruje aby to właśnie On reprezentował nas podczas jednego z najbardziej prestiżowych konkursów jakim jest Eurowizja.

 

 

Ponownie w tej sprawie udzielił głosu wspomniany już Filip Chajzer. Dziennikarz udostępnił na swoim profilu społecznościowym grafikę z treścią „Błagam, ludzie, wyślijmy za rok na Eurowizję Zenka Martyniuka. Może on pokona kobiety z brodą, tańczące goryle, kolesia z głową byka czy plastikowego Kena”– dopisując „Ja jestem ZA, kto ze mną? Wpisujcie miasta;)”

 


Uważacie podobnie jak Filip Chajzer, że Zenon Martyniuk mógłby wygrać konkurs Eurowizji? Jakich użylibyście argumentów zgłaszając go do konkursu? Czekamy na Wasze opinie, komentarze i sugestie – kto wie, być może w przyszłym roku Polska będzie na podium?

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama