Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Sągorsi & Fisher - Sobota

Lajk - Oczy

Playboys - MEGA MUSIC WILGA


Zagraj na najgorętszym festiwalu – Kocham Disco Festival Boszkowo – Letnisko 2017


Reklama


Reklama

Ogólna

Kocham Disco Festival Boszkowo – Letnisko 2017 to jak zapewnili organizatorzy Największy Festiwal Disco-Polo. Po raz kolejny w Wielkopolsce gwiazdy muzyki disco & dance zagrają w tak wybornym składzie. Mianowicie na scenie pojawią się: P...

Reklama

Kocham Disco Festival Boszkowo – Letnisko 2017 to jak zapewnili organizatorzy Największy Festiwal Disco-Polo. Po raz kolejny w Wielkopolsce gwiazdy muzyki disco & dance zagrają w tak wybornym składzie. Mianowicie na scenie pojawią się: Power Play, Dbomb, Weekend, Czadoman oraz Mega Dance.

 


Imprezę, która odbędzie się na plaży w Boszkowie poprowadzi znany wielu fanom muzyki tanecznej duet: Maciej Smoliński & Edyta Folwarska. Co istotne jest szansa na zagranie u boku wyżej wspomnianych artystów podczas koncertu (wystarczy wkleić jeden ze swoich utworów w komentarz i zachęcić swoich fanów do like’owania, najbardziej like’owny komentarz wygrywa).

 

Bilety dostępne są na ebilet.pl , w salonach Empik oraz stacjonarnie w salonach empik i w hotelu Sułkowskim (ul.Dworcowa 15, Boszkowo)

 

Patronat medialny nad całym wydarzeniem objął nasz serwis disco-polo.info, którego ekipa pojawiła się również na pierwszej edycji przygotowując obszerny materiał z imprezy! 

 

Plakat imprezy:

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama