Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


XX Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie 2017 już dziś! Zobacz kto wystąpi!


Reklama


Źródła zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Aranżacje

Koncert

Już dziś tj. 24 sierpnia na scenie stadionu miejskiego w Iłowie wystąpią znani artyści polskiej sceny muzycznej. To będzie największe pożegnanie lata!

Reklama

Jak co roku wakacje upływają w oczekiwaniu na najlepszą imprezę w rytmie disco i disco polo, czyli Pożegnanie Lata w Iłowie. Już 24 sierpnia na scenie stadionu miejskiego w Iłowie wystąpią znani artyści polskiej sceny muzycznej. Gwiazdą wieczoru będzie król muzyki dyskotekowej – Danzel.

Na scenie pojawią się same gwiazdy: DanzelAkcent PolskaClassicBOYSWEEKENDZespół After PartyCzadomanExtazyJorrgusExaitedPlayboysFormacja M-PowerTOP GIRLSB-QLLBASTA i wielu, wielu innych! - czytamy na profilu wydarzenia.

Gorąco, bez względu na pogodę, zapowiada się XX Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie. Co roku impreza gromadzi setki fanów disco, disco polo i dance z całej Polski. Jest to to największe tego typu wydarzenie na Mazowszu, które na stałe wpisało się do kalendarza letnich koncertów. Przed nami jubileuszowa 20 edycja Pożegnania Lata, która zapowiada się naprawdę znakomicie. Na iłowskiej scenie wystąpią najbardziej „rozrywkowe” polskie zespoły, m.in. Akcent, Boys, Classic, Weekend, After Party, Czadoman, Exaited, Playboys, M Power, BQLL, Extazy, Top Girls i wielu innych. Gwiazdą wieczoru będzie Danzel - artysta cieszący się dużą popularnością w Polsce i zagranicą. Jego flagowy utwór „Pump i up” błyskawicznie zdobył popularność w niemal całej Europie, docierając do pierwszej dziesiątki list przebojów w Austrii, Belgii, Francji, Włoszech, Niemczech, Irlandii i Danii. W Wielkiej Brytanii uplasował się natomiast na 11. miejscu. Utwór podbił również serca Polaków. Słynny refren: "Don't you know, pump it up/You got to pump it up" nuciły miliony Polaków.

- Tegoroczna edycja Pożegnania Lata to dla mnie wydarzenie szczególne. Nie dość, że świętujemy okrągłą 20-tą rocznicę, a na scenie wystąpią znani artyści polskiej sceny muzycznej (w większości moi dobrzy znajomi i koledzy estradowi), to impreza odbywa się w moim ukochanym Iłowie, z którego pochodzę. Jestem dumny, że właśnie tutaj udało się stworzyć legendarną już imprezę, na której wystąpiły wielkie zagraniczne gwiazdy, min. Ace of Base, Francesko Napoli, Dr Alban, Kate Ryan, Mr President i wielu innych” - mówi Robert Klatt lider zespołu Classic oraz Dyrektor Artystyczny wydarzenia.

Na XX Wielkie Pożegnanie Lata zapraszają Władze Gminy Iłów, dla której niesłabnąca popularność imprezy jest ogromną promocją, nie tylko w najbliższej okolicy. 

Bilety dostępne są na portalu eBilet.pl, a także: Sochaczew Solarium ul. Polna 11A, Łowicz Solarium ul. Krakowska 16, Kawiarenka Internetowa Sławomir Papierowski Iłów ul. Rynek Staromiejski, Sam Spożywczy Iłów ul. Rynek Staromiejski

Wejściówki na imprezę będzie można również zakupić w kasach usytuowanych przy wejściu na teren imprezy.

https://youtu.be/gnfKfAkirCU

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama