Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Zagłosuj na Hit Roku 2017 Disco Polo

Mario Bischin Mulatka


Wyślij swój teledysk do Disco Polo Music


Reklama


Reklama

Ogólna

Często dostajemy pytania, w jaki sposób można dostarczyć klip do emisji w kanale Disco Polo Music. Wychodząc naprzeciw zainteresowanym pokazujemy poniżej najszybszą drogę, która musi przejść klip od czasu wyprodukowania go, aż do emisji. Wysłanie ...

Reklama

Często dostajemy pytania, w jaki sposób można dostarczyć klip do emisji w kanale Disco Polo Music. Wychodząc naprzeciw zainteresowanym pokazujemy poniżej najszybszą drogę, która musi przejść klip od czasu wyprodukowania go, aż do emisji. Wysłanie listu z płytą, czy też maila z linkiem do ściągnięcia na adres redakcji Disco Polo Music nie jest poprawną i najszybszą, wbrew temu, co mogłoby się wydawać, drogą

 

Zainteresowani mogą wysyłać teledyski na adres: klipy@discopolomusic.pl w tytule wpisując „Teledysk do emisji od disco-polo.info”.

 

Najlepiej podsyłać klipy poprzez umieszczenie ich na serwerze lub poprzez pośrednika serwerowego, np. wetransfer.com. W przypadku umieszczania na serwerze prosimy o podanie w mailu dokładnych danych dostępowych.

 

Plik video należy wysłać w plikach .mov, .mp4, .mxf w proporcjach 16:9, w jak najwyższej, nieskompresowanej jakości. Wersja teledysku musi być wersją telewizyjną (bez napisów początkowych, grafik i animacji autorów, belek tytułowych).

 

Wykonawcy oprócz samego teledysku muszą dostarczyć odpowiednie dokumenty:

– zgodę na emisję (oświadczenie dysponującego klipem), dostępna do pobrania tutaj.

 

– metrykę autorską, dostępna do pobrania tutaj.

 

Wypełnione dokumenty należy przesłać listownie na adres firmy Goliat w Radomiu, która jest jedynym producentem kanału Disco Polo Music:

 

GOLIAT
Warszawska 146
26-600 Radom

 

Jak wypełnić dokumenty? Zgoda na emisję musi być podpisana przez wykonawcę i osobę, która posiada prawa do teledysku.

 

W metryce należy wypełnić punkty:

– tytuł utworu

– czas trwania utworu

– kompozytor

– autor tekstu

– artysta wykonawca ( wpisać nazwę, która ma się pojawić na belce pod teledyskiem)

– producent (producent teledysku)

– wydawca (wydawca muzyczny)

 

Pamiętajmy o tym, że telewizja rządzi się swoimi prawami, a klip musi przejść przez kilka kontroli technicznych i merytorycznych, a także zostać przekonwertowany na format emisyjny, spełniający wymogi grupy Polsat.

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama