Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


Wygrał...Akcent! Nagroda publiczności w Ostródzie 2017 w rękach króla! | VIDEO


Reklama


Źródła zdjęć: facebook - Akcent Polska
Reklama

Aranżacje

Ogólna

Po raz kolejny grupa Akcent zdobyła nagrodę publiczności w koncercie premier! Zespół Akcent wykonał utwór pt. "Wakacyjne Cuda".

Reklama

Jedna z dwóch najważniejszych nagród w Ostródzie rozdana! Nagroda publiczności powędrowała w ręce króla muzyki disco polo, czyli Zenona Martyniuka i grupy Akcent.

Zespół Akcent zaprezentował dotąd nigdzie niepublikowany utwór pt. "Wakacyjne cuda", który skradł serca fanów muzyki disco polo. Ostróda to miejsce, które uwielbia Zenona Martyniuka co potwierdza kolejna nagroda!

Jako pierwsi publikujemy w całości nowość od zespołu Akcent pt. "Wakacyjne cuda".

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 11 komentarzy.

SŁAWEK

Jeśli chodzi o piosenkę to Classic na pewno wygrał. Zenka cenię za osobowość ale utwory ma dość przeciętne, wyjątek to Przez twe oczy zielone. Pozdrawiam

adi

@lucek: od boys i od classic może był gorszy ale nie od żadnego top girls czy extazy czy czadomena piosenka moim zdaniem jest ładna nie wiem co od niej chcecie Zenek mógłby być jedynie drugi

lucek

Milano i Claudi najlepsze utwory, Top Girls, Classic, Boys też nieźle no i były też utwory z premierą wcześniej a szkoda chociaż same w sobie świetne, niektórzy po serii absolutnych hitów trochę słabsze utwory robią

Mariusz 68

BRAWO Dla ZENKA!!!:-) :-). Dla mnie ZENEK był jest i będzie NUMER JEDEN W POLSCE GRATULACJE!!!.Pozdrawiam WSZYSTKICH!!!!.

Karola

Classic i Czadoman mieli lepsze piosenki, dlatego ktoś z nich powinien wygrać.

Roman

żenada, i to i ta cała pseudo impreza

XXX

SŁABE to ludzie głosują na ZENKA a nie na jego piosenki. Wczoraj jako GWIAZDA wygrał bo jest GWIAZDĄ a dzis PREMIERY mieli lepsi: EXTAZY, CLAUDI, BOYS, CLASSIC czy MAXX DANCE na który oddaliśmy głos.

ICEMAN

Akcent w tym roku nie porwał, jak dla mnie to Classic i Boys powinni zdobyć statuetki Festiwalu. Szkoda że Classic nie wygrał bo piosenka Najlepsza na Festiwalu w tym roku obok zespołu Boys, ale gratuluję zwycięzcą i pozdrawiam :)

magdaa2600@wp.pl

moje gratulacje dla zenka

Daniel

Boys nie Borys oczywiście

Daniel

Szkoda gadać. Piosenka po prostu słaba. Nie wiem jak to możliwe... Przypuszczam, że gdyby to on " śpiewał " jakąkolwiek z dzisiejszych propozycji wygrałby i tak. Ludzie nie głosują na utwór tylko na Zenka. To naprawdę jest śmieszne. O ile przez Twe oczy zielone w 2014 wygrały zasłużenie tak co do kolejnych propozycji...były lepsze. Dzisiaj Jorrgus i Borys najlepsi. Pozdrawiam

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info