Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Sągorsi & Fisher - Sobota

Lajk - Oczy

Playboys - MEGA MUSIC WILGA


Wybierz króla disco polo! Zenek czy Marcin?!


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Ankieta

Zenon Martyniuk czy Marcin Miller... kto według Ciebie jest królem muzyki disco polo?! Odpowiedz w naszej ankiecie i poznaj opinie innych.

Reklama

Dla jednych to Marcin Miller jest królem muzyki disco polo dla innych lider formacji Akcent - Zenon Martyniuk. Postanowili wyłonić króla naszej muzyka na łamach naszego serwisu.

Obydwaj Panowie to legendy muzyki disco polo. Każdy z nich na swoim koncie ma wiele przebojów, które zna i śpiewa cała Polska. Wielokrotnie Marcin i Zenek są określani królem disco polo... jednak jaka jest prawda?

Wystarczy, że odpowiecie na krótkie pytanie poniżej i wątpliwości zostaną rozwiązane!

Czy królem disco polo jest...

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 116 komentarzy.

Aninim

@Justyna J: Prawda

Justyna J

Królem jest MARCIN MILLER!! :D <3

Ania

MARCIN Miller

Ninja

The best of Zenon Martyniuk

los przekorny w sieci nie jestes anonimowy

@IS: a wszyscy robią testy, że ktoś lepszy od kogoś, coś lubi się bardziej coś mnie, a tylko tutaj jakieś ale... chyba konkurencja to wpada dosc czesto

IS

Gotowy autor artykułu sprytnie dobral zdjecia, natomiast nie bardzo rozumiem jakiemu celowi ma służyć zaproponowany sondaz Jeżeli to wybory? To brak obwieszczenia komisji wyborczej . Gotowa jestem pomyśleć, że zamiarem jest podzielenie sceny na Martyniukowo i Millerowo, a to obydwaj artyści dostarczają nam muzyki, która potrafi laczyc/przykladem jest Roztanczony PGE Narodowy/ Osobiście podobaja mi się piosenki Zenka /wiec ciesze się, że sondaz jest dla niego bardziej pomysny/ co nie oznacza, że nie szanuje innych, a proponowana ankieta może sprawiać przykrość osobie uzyskujacej gorszy wynik.Proponuje zamknąć ten test.,który jest trochę niefortunnie. Pozdrawiam.

Zaufajmi_89

Marcin Miller :-)

Bollo

BOYS Marcin Miller

Szymon

Marcin Boys

Antek

Marcin Miller Boys

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

  • Wszystkiego dobrego karoluzdrowia szczescia spelnienia marzeń jestem zakochana w Twoich utworach i w Tobie????????????

  • To co mamy okazję obejrzeć , co zostało udostępnione przez Formację: Last Minute i Grupę: Cosmo to ich Pierwsze, Wspólne, Publiczne Wykonanie utwóru: Hej Kochanie - czyli Premiera Piosenki - a ...

  • Kolejna suuuuper zajefajna piosenka napewno będzie wielkim Hiciorem i to już nie długo pozdrowionka że Świebodzic

  • @Bert ale słuchasz bo znasz co grają

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo