Reklama

Disco-Polo.info

Reklama


Wszystkiego co Najlepsze dla Radka | Sto Lat!


Reklama


Reklama

Ogólna

Znany i przez wielu uwielbiany Radek Liszewski, lider zespołu Weekend i twórca niekwestionowanego przeboju „Ona tańczy dla mnie” oraz takich hitów jak „Ja chodzę z nią”, „Za każdą chwilę z Tobą” oraz „Będziesz na zawsze” celebruje swój wielki dzie...

Reklama

Znany i przez wielu uwielbiany Radek Liszewski, lider zespołu Weekend i twórca niekwestionowanego przeboju „Ona tańczy dla mnie” oraz takich hitów jak „Ja chodzę z nią”, „Za każdą chwilę z Tobą” oraz „Będziesz na zawsze” celebruje swój wielki dzień.

 

Otóż dzisiaj tj. 18 maja artysta obchodzi swoje urodziny. Jako redakcja portalu disco-polo.info życzymy Radkowi Wszystkiego Najpiękniejszego. Dużo radości, szczęściauśmiechu, a także zdrowia. Ponadto wytrwałości, spełnienia marzeń i jeszcze więcej sukcesów zarówno tych zawodowych jak i prywatnych oraz wielu koncertów rejestrowanych „naszym obiektywem”. Niech uśmiech gości na Twojej twarzy jak najdłużej!

 

 

A Wy, czego życzycie artyście? Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Radka.

 

 

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama