Reklama

Disco-Polo.info

Reklama


Wszystkiego co Najlepsze dla Przemka (PNmedia) | Sto Lat!


Reklama


Reklama

Ogólna

Swój wielki dzień celebruje dzisiaj jedna z najbardziej znanych postaci na rynku muzyki disco & dance, a mianowicie – młody Apollo – Przemysław Niewęgłowski z firmy PNmedia odpowiedzialnej za wiele teledysków, które podbijają rynek...

Reklama

Swój wielki dzień celebruje dzisiaj jedna z najbardziej znanych postaci na rynku muzyki disco & dance, a mianowicie – młody Apollo – Przemysław Niewęgłowski z firmy PNmedia odpowiedzialnej za wiele teledysków, które podbijają rynek muzyki disco polo & dance choć nie tylko! – gdyż dzieła Przemka można podziwiać m.in. na antenie jednego z największych kanałów poświęconych modzie – Fashion TV 

 

Młody, skromny i co najważniejsze – Uzdolniony! Przemek z zamiłowania do swojej pracy, która zrodziła się z pasji co rusz pogłębia swoją wiedzę i technikę, jak również wszelkiego rodzaju nowinki technologiczne, aby móc realizować materiały nieodbiegające od zachodnich produkcji. Jak widać idzie mu to całkiem nieźle, gdyż projekty wypuszczone spod Jego magicznych skrzydeł osiągają rekordowe wyświetlenia i ogromne sukcesy. Przypadek? A skąd że! Współpraca z najlepszymi musi owocować wysokimi wynikami, które dzisiejszego dnia możemy świętować podwójnie.

 

 

Otóż dzisiaj, tj. 19 maja artysta obchodzi swoje urodziny. Jako redakcja portalu disco-polo.info życzymy Przemkowi Wszystkiego Najpiękniejszego. Dużo zdrowia! uśmiechu, radości i pomyślności. Ponadto jeszcze więcej sukcesów zarówno tych zawodowych jak i prywatnych oraz wspólnych projektów! Niech kreatywność zawsze dotrzymuje Ci kroku!

 

A Wy, czego życzycie realizatorowi jednych z najbardziej prestiżowych teledysków w branży disco? Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Przemka.

 

 

 

 

 

 

Ekipa PNmedia zajęła się produkcjami m.in. dla zespołu Playboys, Weekend, Effect, Andre, Boyfriend, Next, Exelent, Megustar, Dennis, Akces, oraz Looks. Co będzie dalej? – „Duuużo pracy” – odpowiada zawsze z uśmiechem na twarzy Przemek, który nie ma zamiaru spoczywać na laurach.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama