Reklama

Disco-Polo.info

Reklama


Wszystkiego co Najlepsze dla Przemka (Brylant) | Sto Lat!


Reklama


Reklama

Ogólna

Jak to mówią w branży: uroczy i przystojny! Przemysław Mortka to m.in. członek i zarazem wokalista działającej na rynku muzycznym od kilu lat formacji Jagoda – twórcy takich produkcji jak m.in. „Nie mogę z Tobą być”, „Na zawsze”, „Łap marzenia” or...

Reklama

Jak to mówią w branży: uroczy i przystojny! Przemysław Mortka to m.in. członek i zarazem wokalista działającej na rynku muzycznym od kilu lat formacji Jagoda – twórcy takich produkcji jak m.in. „Nie mogę z Tobą być”, „Na zawsze”, „Łap marzenia” oraz najnowszej propozycji pt. „Przyjdź do mnie dziś”.

 

Dzisiaj tj. 19 maja artysta obchodzi swoje urodziny. Jako redakcja portalu życzymy Przemkowi Wszystkiego Naj Naj Najlepszego! Bardzo dużo szczęścia, uśmiechu, radości oraz zdrowia. Wytrwałości w spełnianiu swych marzeń! Dalszych sukcesów zarówno tych zawodowych jak i prywatnych oraz wielu koncertów rejestrowanych „naszym obiektywem”.

 

 

A Wy, czego życzycie wokaliście? Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Przemka.

 

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama