Reklama

Disco-Polo.info

Reklama


Wszystkiego co Najlepsze dla Piotra (Boyfriend) | Sto Lat!


Reklama


Reklama

Ogólna

Piotr Biedrzycki to m.in. lider i wokalista formacji Boyfriend – która od kilku miesięcy działa w branży disco polo & dance. Artysta w czasie swej działalności wylansował już takie propozycje jak „Umów się ze mną”, „Dziewczyn...

Reklama

Piotr Biedrzycki to m.in. lider i wokalista formacji Boyfriend – która od kilku miesięcy działa w branży disco polo & dance. Artysta w czasie swej działalności wylansował już takie propozycje jak „Umów się ze mną”, „Dziewczyna Ta” oraz duet z grupą Effect pt. „Bananowe skóry”.

 

Dzisiaj, tj. 19 maja artysta obchodzi swoje urodziny. Jako redakcja portalu disco-polo.info życzymy Piotrkowi Wszystkiego Najlepszego. Dużo szczęścia, radości,pomyślności a także zdrowia. Ponadto jeszcze więcej sukcesów zarówno tych zawodowych jak i prywatnych oraz wielu występów rejestrowanych „naszym obiektywem”. Spełniaj marzenia i idź przed siebie!

 

A Wy, czego życzycie młodemu, przystojnemu artyście? Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Piotra.

 

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama