Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Sągorsi & Fisher - Sobota

Lajk - Oczy

Playboys - MEGA MUSIC WILGA


Wszystkiego co najlepsze dla Olgi Nitkowskiej-Brejnak | Pokusy świętują!


Reklama


Reklama

Ogólna

Olga Nitkowska-Brejnak to bez wątpienia serce grupy tanecznej Temptation Pułtusk ! Mimo, iż wielu z Was Jej na co dzień nie widzi to właśnie dzięki jego perfekcyjnemu zaangażowaniu wiele koncertów disco polo & dance oprawionych jest przepiękny...

Reklama

Olga Nitkowska-Brejnak to bez wątpienia serce grupy tanecznej Temptation Pułtusk ! Mimo, iż wielu z Was Jej na co dzień nie widzi to właśnie dzięki jego perfekcyjnemu zaangażowaniu wiele koncertów disco polo & dance oprawionych jest przepięknym show tanecznym. Niesamowity temperament i oryginalna osobowość. Wielu ludzi z branży uważa ją za najbardziej pozytywną postać na rynku muzycznym. Olga to nie tylko wspaniała tancerka czy wyjątkowa osobowość, to również serdeczna i zarazem bardzo koleżeńska dziewczyna, na której widok buzia się cieszy!

 

 

Dzisiaj, tj. 17 lutego Olga obchodzi swoje urodziny. My jako redakcja serwisu disco-polo.info życzymy Jej Wszystkiego Najpiękniejszego. Przede wszystkim szczęścia, zdrowia, pomyślności i niegasnącego zapału do pracy! Ogromnej wytrwałości! Ponadto spełnienia marzeń i jeszcze więcej sukcesów zarówno tych zawodowych jak i prywatnych oraz wielu koncertów rejestrowanych „naszym obiektywem”.

 

 

Niech ten rok zaowocuje jeszcze większą liczbą spotkań zarówno tych zawodowych jak i prywatnych. Trzymamy kciuki za Twój sukces i kolejne projekty, które już w niedługim czasie zrealizujesz ????

 

 

Pełna relacja: Walentynkowa Gala Disco Polo – Gdynia 2017 Disco-Polo.info

 

Pełna relacja: Karnawałowa Moc Disco Polo – Kraków 2017 Disco-Polo.info

 

Power Boy o swoich początkach i sukcesie (Disco-Polo.info)

 

Power Boy & Sequence – Księżniczka 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama