Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Bayera - Zakochany chłopak

Veegas - Bo jak nie teraz to kiedy

DBomb - O Ela Ela

Spontan - Ty i ja

LILI - Tylko z Tobą


Wszystkiego co Najlepsze dla Bartka | (Maxx Dance) | Sto Lat


Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama

Życie gwiazd

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi Bartka Kulesza z grupa Maxx Dance. Jako ekipa redakcji życzymy artyście wszystkiego co Najlepsze. A wy?

Reklama

Energetyczny i sympatyczny! - Bartek Kulesza współczłonek działającej od wielu, wielu lat grupy Maxx Dance, która w branży disco polo & dance wylansowała już takie propozycje jak "I tak kocham Cię", "Za Tobą skarbie" czy "Ciebie mi trzeba" ma swoje święto!

Dzisiaj, tj.15 lipca wokalista obchodzi swoje urodziny.

Jako redakcja portalu disco-polo.info życzymy Bartkowi Wszystkiego co Najlepsze. Radości, uśmiechu, szczęścia, pomyślności, niesłabnącej passy, a także zdrowia. Ponadto spełnienia marzeń i jeszcze więcej sukcesów zarówno tych zawodowych jak i prywatnych oraz wielu koncertów rejestrowanych „naszym obiektywem”.

A Wy, czego życzycie wokaliście? Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Bartka.

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

  • @GdzieCiDawniKoledzy: tak pomogą Markowi jak pomogli Krzyśkowi z zespołu Tarzan boys,powpłacali po 500 złotych i wychwalali się na Facebooku jacy to kurwa oni są dobroduszni,zdążyli się też tacy co...

  • NIE POTRAFIĘ ODPOWIEDZIEĆ NA TO PYTANIE - ZESPÓŁ AKCENT NIE MA ŻADNEJ PIOSENKI KTÓRĄ MÓGŁ BYM ŹLE OCENIĆ PONIEWAŻ KAŻDA PIOSENKA I KAŻDY TELEDYSK NAWET TEN ARCHIWALNY Z LAT 90 TYCH TO NIEŚMIERTELNE...

  • https://media.giphy.com/media/rdma0nDFZMR32/giphy.gif https://media.giphy.com/media/rdma0nDFZMR32/giphy.gif

  • Kilka piosenek jest w wykonaniu Mariusza ale co tu robi Crazy Boys-Struny mojej gitary

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info