Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Zagłosuj na Hit Roku 2017 Disco Polo

Mario Bischin Mulatka


„Wielka radość,wręcz euforia” – Magda Niewińska opowiedziała o rodzinie! „Na żywo”


Reklama


Reklama

Ogólna

W kolejnym – kwietniowym – wydaniu gazety „Na Żywo”, którego głównym tematem artykułu – dotyczącego działu Disco Polo – jest Magda Niewińska znajdziecie obszerny materiał dotyczący m.in. jej macierzyństwa.   „Mój synek urodził się 5 kwi...

Reklama

W kolejnym – kwietniowym – wydaniu gazety „Na Żywo”, którego głównym tematem artykułu – dotyczącego działu Disco Polo – jest Magda Niewińska znajdziecie obszerny materiał dotyczący m.in. jej macierzyństwa.

 

„Mój synek urodził się 5 kwietnia 2016 r. Wielka radość, wręcz euforia, mieszała się ze strachem i zwątpieniem. Dziś wiem, że prawdziwe są opowieści o burzy hormonów, przez które pojawiają się pytania, jak sobie poradzę, czy będę dobrą mamą – opowiada wokalistka. – Oczywiście, będąc w ciąży, czytałam różne poradniki o wychowywaniu dzieci, ale najbardziej pomogły mi rady przyjaciółek, które mają już potomstwo. To wspaniałe, gdy masz obok siebie osoby, które są dla ciebie źródłem wiedzy i doświadczenia – dodaje”

 

Artystka wspólnie z mężem nie kryją miłości do swojej małej pociechy, która jest ich oczkiem w głowie. „Narodziny dziecka były dla nas nowym doświadczeniem. Oboje zwariowaliśmy na tle małego i dziś nasz świat kręci się wokół Maksia” – przyznała Magda, która  jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w świecie disco polo.

 

 

W tygodniku nie zabrakło również rozkładu koncertów zespołów disco polo, wzmianki odnośnie duetu: Defis & Marcin Miller oraz współpracy państwa Gesek.

 

Gazeta „Na żywo” to nasz partner, stąd też co tydzień prezentujemy Wam smaczki z najnowszego tygodnika!

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama