Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Zagłosuj na Hit Roku 2017 Disco Polo

Mario Bischin Mulatka


W Bochni awantura o koncert disco polo!


Reklama


Reklama

Ogólna

Dni Bochni (woj. małopolskie) jak co roku odbywają się w czerwcu a organizatorzy imprezy zapraszają na tę okazję mnóstwo zespołów z gatunku muzyki rockowej i alternatywnej. Wielu z Gwiazd ,,choć o wysokim poziomie artystycznym, wzbudziło zainteres...

Reklama

Dni Bochni (woj. małopolskie) jak co roku odbywają się w czerwcu a organizatorzy imprezy zapraszają na tę okazję mnóstwo zespołów z gatunku muzyki rockowej i alternatywnej. Wielu z Gwiazd ,,choć o wysokim poziomie artystycznym, wzbudziło zainteresowanie jedynie wąskiego grona odbiorców” – czytamy w artykule Radia RDN Małopolska.

 

W związku z niską frekwencją pojawił się pomysł szefa komisji kultury – Roberta Żelichowskiego, aby Dni Bochni ożywić zapraszając co kilka lat gwiazdę disco polo. Niestety współorganizator koncertów ,,Bochnia Rocks” jak również szefowa Domu Kultury – Anna Kocot-Maciuszek, są temu przeciwni. Dlatego jak podaje Radio RDN – żadna gwiazda disco polo nie pojawi się na tegorocznych Dniach Bochni.

 

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Wybralibyście się w 2018 roku na ,,Dni Bochni”, gdyby pojawiła się również gwiazda z gatunku muzyki disco & dance? Czekamy na Wasze opinie i komentarze.

 

Dni Bochni

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama