2017-08-08T14:56:00+02:00 "Tylko słowo" podbije rynek? Marioo przygotował niesamowitą produkcję! "Piosenka tym razem jest trochę bardziej romantyczna" przyznał Marioo, który do współpracy zaprosił Martę Leleniewską. https://disco-polo.info/uploads/news/2017/08/tylko-slowo-podbije-rynek-marioo-przygotowal-niesamowita-produkcje-1502120413.png Disco-Polo.info

"Tylko słowo" podbije rynek? Marioo przygotował niesamowitą produkcję!


Autor: Goliat, 08 Sierpień 2017  14:56
Źródło zdjęć: materiały prasowe

"Piosenka tym razem jest trochę bardziej romantyczna" przyznał Marioo, który do współpracy zaprosił Martę Leleniewską.

"Tylko słowo" podbije rynek? Marioo przygotował niesamowitą produkcję!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Zenek Martyniuk świętuje urodziny! Tyle lat ma król disco polo – fani przecierają oczy ze zdumienia
  2. Arek Kopaczewski zaskoczył fanów! Zaśpiewał ”Kochaj mnie” z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego
  3. Co za ogień! „W tę noc” od SKALAR US wstrząsnął fanami disco polo z Polski i USA
Reklama

Oni wiedzą jak rozbudzić publiczność! 

Po niespełna kilku miesiącach od ostatniej premiery Marioo zapowiedział kolejną nowość. Tym razem artysta postawił na nieco bardziej romantyczny klimat, ale z utrzymaniem tanecznego brzmienia! 

Piosenka tym razem jest trochę bardziej romantyczna niż zwykle bywa w naszych produkcjach, ale nie zmieniło to faktu że produkcja miala byc rytmiczna, szybka, bez zamulania

Aby nie było sztampowo i bez wyrazu, artyści pokusili się o zaproszenie do swojej produkcji Marty Leleniewskiej. Prezenterka w związku z tym, że grała m.in. w serialach kryminalnych bardzo szybko odnalazła się na planie, tym bardziej że Marioo postanowił do nich nieco nawiązać. Tym o to sposobem Marta wcieliła się m.in. w rolę przeuroczej policjantki - choć nie tylko! 

Pomysł i czas na realizacje klipu to troszkę zbieg okoliczności.  Spotkaliśmy na jednej z gal Martę Leleniewską i wpadliśmy na pomysł czy może nie zaprosić jej do teledysku. Okazało się ze się zgodziła na udział ale w związku z ograniczoną dostępnością musieliśmy podjąć decyzje ze kręcimy w najbliższym jej wolnym terminie, czyli  26.07

Na planie zdjęciowym pojawił się również Marcin Kotyński, który nakręcił krótki reportaż z wakacyjnych nagrań. 

W oczekiwaniu na całość odsyłamy Was do zdjęć z planu i oficjalnych kadrów z teledysku. Jak również do ostatniej nowości. 

 

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Łobuzy świętują 10-lecie i szykują duet z Zenkiem Martyniukiem? Tajemniczy utwór już 1 lipca!
  2. Sopot w rytmie disco! Thomas Anders, Stachursky i Dr. Alban na jednej scenie już 19 lipca!
  3. Daniel Martyniuk po raz drugi został ojcem! Wzruszające zdjęcia prosto ze szpitala już w sieci
  4. Dawid Narożny przypomniał ”Łobuz kocha najbardziej”! Ten hit ma już 57 mln wyświetleń i wciąż robi furorę
  5. Skolim o swoich milionach: ”Liczycie je w latach, ja w dniach!” – tyle zarabia, że lata helikopterem na koncerty
  6. Zespół To jest To zaskakuje! ”Śpiewaj i tańcz” robi furorę – milion wyświetleń w błyskawicznym tempie
  7. Nowa wersja ”Haliny”! MASSiVE i topowi producenci w remixie, który podbije klubowe parkiety
  8. Premiera Baby Full chwyta za serce! ”Tato, mój tato” to więcej niż piosenka na Dzień Ojca
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły