Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


"Tylko słowo" podbije rynek? Marioo przygotował niesamowitą produkcję!


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Aranżacje

Zapowiedź

"Piosenka tym razem jest trochę bardziej romantyczna" przyznał Marioo, który do współpracy zaprosił Martę Leleniewską.

Reklama

Oni wiedzą jak rozbudzić publiczność! 

Po niespełna kilku miesiącach od ostatniej premiery Marioo zapowiedział kolejną nowość. Tym razem artysta postawił na nieco bardziej romantyczny klimat, ale z utrzymaniem tanecznego brzmienia! 

Piosenka tym razem jest trochę bardziej romantyczna niż zwykle bywa w naszych produkcjach, ale nie zmieniło to faktu że produkcja miala byc rytmiczna, szybka, bez zamulania

Aby nie było sztampowo i bez wyrazu, artyści pokusili się o zaproszenie do swojej produkcji Marty Leleniewskiej. Prezenterka w związku z tym, że grała m.in. w serialach kryminalnych bardzo szybko odnalazła się na planie, tym bardziej że Marioo postanowił do nich nieco nawiązać. Tym o to sposobem Marta wcieliła się m.in. w rolę przeuroczej policjantki - choć nie tylko! 

Pomysł i czas na realizacje klipu to troszkę zbieg okoliczności.  Spotkaliśmy na jednej z gal Martę Leleniewską i wpadliśmy na pomysł czy może nie zaprosić jej do teledysku. Okazało się ze się zgodziła na udział ale w związku z ograniczoną dostępnością musieliśmy podjąć decyzje ze kręcimy w najbliższym jej wolnym terminie, czyli  26.07

Na planie zdjęciowym pojawił się również Marcin Kotyński, który nakręcił krótki reportaż z wakacyjnych nagrań. 

W oczekiwaniu na całość odsyłamy Was do zdjęć z planu i oficjalnych kadrów z teledysku. Jak również do ostatniej nowości. 

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 1 komentarzy.

Martyna

marioo jest fajny :)

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama