Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz


Trwa Disco pod Gwiazdami w Stężycy! Na scenie artyści disco polo!


Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne / facebook - Disco Pod Gwiazdami
Reklama

Koncert

After Party, Akcent, Łobuzy, Masters oraz Mario Bischin transmisja na antenie Telewizji Polsat, Disco polo Music oraz Super Polast

Reklama

Już dzisiaj w Stężycy zagrają największe gwiazdy muzyki disco polo & dance, a wśród nich m.in. After Party,Masters oraz grupa Akcent, która będzie miała swój recital.

Disco Pod Gwiazdami to jedna z najpopularniejszych i szalonych imprez tanecznych organizowanych przez Stars of Poland, a transmitowanych przez telewizję POLSAT i Disco Polo Music. Każda z trzech poprzednich edycji okazała się ogromnym sukcesem, a każda kolejna była jeszcze lepsza od poprzedniej!

Oprócz gwiazd naszego rodzimego nurtu zagrają także najbardziej popularne gwiazdy zagranicznej muzyki dance, disco i pop jak: Kayah, Shaun Baker & Jessica Jean oraz Dazel. 

Dzisiaj tj. 12 sierpnia z pewnością zobaczycie na scenie zespół After Party, Masters, Łobuzy i grupę Akcent, natomiast jutro wystąpi m.in. Mario Bischin, który znany jest z duetu z grupą Boys czy Playboys. 

Zapraszamy pod scenę jak i przed telewizory. Transmisja dzisiaj (12 sierpnia)na antenie Telewizji Polsat (od godz. 20. 05) oraz Disco polo Music (godz. 23.15).

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 1 komentarzy.

iwona stanislawa iwankowska

moja najlepsza muzyka,bardzo ja lubie i pozdrawiam wszystkich wykonawcow

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama