Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Sągorsi & Fisher - Sobota

Lajk - Oczy

Playboys - MEGA MUSIC WILGA


To będzie mistrzowski „Imprezowy zawrót głowy‘’? Zobaczcie video


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Zapowiedź

Pięknie panie, mega szybkie samochody i kolorowe drinki - czy formacja M-Power podbije tą produkcją rynek disco polo & dance?

Reklama

"Będzie ciepło, wesoło, bardzo pozytywnie!" Tymi o to słowami formacja M-Power zapowiada swoją najnowszą produkcję pt. "Imprezowy zawrót głowy", do której były kręcone zdjęcia.

To były 3 dni pracy połączonej z przyjemnością, uśmiechem i przygodą! Na planie panowała wspaniała atmosfera, każdy wiedział co miał robić! Każdy z nas był zdyscyplinowany! Naprawdę chciało się pracować w takim towarzystwie! Oczywiście praca jak praca. Nie zawsze jest tak pięknie. Praca z dużą ilością osób zawsze niesie ze sobą jakieś ryzyko. Ale naprawdę daliśmy rade! 

przyznał zespół M-Power

W teledysku wzięły udział m.in/ tancerki z grupy "Fireballs" oraz modelki z firmy Event'owej "EdiRubia". "Byli z nami również przedstawiciele płci męskiej" stąd też nie tylko faceci będą mogli zawiesić oko na pięknych kobietach ale również i kobiety na przystojnych mężczyznach. Swój udział w klipie miał również znany wielu fanom muzyki disco polo & dance Damian Zagrabski "Odegrał tam naprawdę ważną role, po prostu aktor! Uśmiech po pachy! Mega pozytywny człowiek"

Za realizację video odpowiada niezawodna ekipa Filmowy Dom Produkcyjny Łukasz Kowalski, który jest również odpowiedzialny za wcześniejsze produkcje M-Power! "Wielkie Dzięki! Zobaczycie naprawdę dużo pozytywnej energii!" - przyznał zespół. 

Czy to będzie hit? 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama