Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


Sylwester z Polsatem 2017 z gwiazdami disco polo!


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Aranżacje

Telewizja

Najprawdopodobniej czterech przedstawicieli disco polo zobaczymy na Sylwestrowej zabawie z telewizją Polsat

Reklama

Pierwsze informacje na temat Sylwestrowej imprezy telewizji Polsat pojawiają się w serwisach informacyjnych. Polsat organizuje imprezę w Katowicach od dwóch lat. Wcześniej odbywała się w Gdyni, w Warszawie i w Krakowie. Transmisję z zeszłorocznego wydarzenia w Polsacie i Polsacie 2 oglądało średnio 3,2 mln osób, a o północy - 4,2 mln widzów.

W tą wyjątkową noc w Katowicach oraz na antenie telewizji Polsat nie może zabraknąć przedstawicieli muzyki disco polo. Oficjalnie potwierdzonym zespołem, który swoim wizerunkiem reklamuje to niezwykłe wydarzenie jest Marcin Miller, lider formacji Boys. To właśnie on zagwarantuje zabawę w rytm największych swoich przebojów. Drugim zespołem, który pojawi się tego wieczoru będą Piękni i Młodzi, którzy drugi rok z rzędu rozkołyszą zgromadzoną publiczność. Z pewnością Magda Narożna znów zrobi ogromne wrażenie swoją cudowną kreacją.

Zespołem, który na pewno zobaczymy w Katowicach jest formacja Long & Junior - królowie śląskiej muzyki tanecznej. Panowie Michał oraz Jarek porwą do tańca wszystkich fanów dobrej zabawy.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć czwartym zespołem, który zobaczycie na antenie telewizji Polsat to najbardziej rozpoznawalne rodzeństwo w muzyce disco polo, czyli formacja Mig. Na dniach ta informacja ma zostać potwierdzona.

Oprócz przedstawicieli disco polo na scenie zaprezentuje się m.in. Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Alvaro Soler oraz zespół Enej.

Zapowiada się niezwykle ciekawa noc sylwestrowa.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama