Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Sągorsi & Fisher - Sobota

Lajk - Oczy

Playboys - MEGA MUSIC WILGA


Sukces Disco Hit Festival Kobylnica 2016 !


Reklama


Reklama

Ogólna

2,6 miliona widzów oglądało w Telewizji Polsat piątkowy koncert 6. edycji Disco Hit Festival Kobylnica, największej imprezy muzyki dance i disco w Polsce. Na scenie w strugach deszczu wystąpili prawdziwi królowie tanecznych parkietów Masters, Pięk...

Reklama

2,6 miliona widzów oglądało w Telewizji Polsat piątkowy koncert 6. edycji Disco Hit Festival Kobylnica, największej imprezy muzyki dance i disco w Polsce. Na scenie w strugach deszczu wystąpili prawdziwi królowie tanecznych parkietów Masters, Piękni i Młodzi, Łobuzy czy Bayer Full. Entuzjastycznie przez publiczność przyjęty został gość specjalny festiwalu Stachursky.

 

Podczas emisji koncertu Polsat był liderem w obu grupach audytoryjnych, notując wysokie udziały. W grupie komercyjnej 25,1%, a wśród wszystkich badanych 21,7%. Po godzinie 23:00 kolejną część koncertu widzowie oglądali w Disco Polo Music. W trakcie nadawania kanał zanotował po 3% udziałów w obu grupach audytoryjnych.

 

Piątkowy koncert jeszcze przy pięknej pogodzie rozpoczął zespół MIG przebojem „Wymarzona”. Chwilą potem sceną zawładnęli twórcy pięciu najgorętszych hitów ostatniego roku. Najpopularniejsze małżeństwo polskiej sceny disco czyli Piękni i Młodzi w swoim hicie „Wyśmienicie”, MIG w piosence „Ona jedyna”, Long and Junior z utworem „Kolorowa sukienka”, oraz największy hit ubiegłego roku „Ona czuje we mnie piniądz” zespołu „Łobuzy”, który z zespołem zaśpiewała cała publiczność pod sceną.

 

 

Niezwykle ciepło przez widzów przyjęty został, elegancki jak zawsze, Sławek Świerzyński z zespołem Bayer Full, który rozkołysał widzów biesiadnym szlagierem „Zabrałaś serce moje”. Podczas koncertu nie można było usiedzieć w miejscu słuchając tanecznych przebojów Andre „Ale Ale Aleksandra”, Ivana Komarenki i jego „Czarnych oczu” czy DJ Disco i MC Polo i ich wielkiego przeboju „Szalona ruda”, który zespół wytańczył i wyśpiewał z publicznością.

 

 

Z wierną kobylnicką widownią 15- lecie istnienia świętował na scenie zespół Long and Junior. Grupa wykonała takie hity jak „Tańcz, tańcz, tańcz”, czy „Kochanie bądź moją królową”. W Kobylnicy nie mogło zabraknąć również wielkiego hitu Masters „Żono moja”, który znają chyba wszyscy. Wspaniałą zabawę przy swoich piosenkach zapewnił widzom również gość specjalny koncertu – Stachursky.

 

„Mój ruch sceniczny to jest najnowszy trend w polskiej kulturze tanecznej, imprezowej i rozrywkowej. Tak jak muzyka, to moja pasja i całe życie” – mówił popularny wokalista, który chwilę później zaśpiewał m.in. „Typ niepokorny” czy „Essa” w mocno dance’owych wersjach.

 

Disco Hit Festival Kobylnica 2016 udowodnił, że muzyka disco polo w Polsce mimo wielu przeciwności ma się świetnie, a jej gwiazdy cieszą się ogromną popularnością. Fani tego gatunku już nie wstydzą się swoich idoli, a muzyka triumfalnie wkracza również do wielkich miast.

 

Koncert poprowadzili Agnieszka Kaczorowska i Norbi, który w strugach deszczu wyśpiewał swój wielki hit „Kobiety są gorące”.

 

 

___

informacja prasowa

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama