Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


Sto lat! Wszystkiego co Najlepsze dla Marcina (Lider Dance)


Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama

Aranżacje

Życie gwiazd

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi Marcin Madajski z grupy Lider Dance. Jako ekipa redakcji życzymy artyście wszystkiego co Najpiękniejsze. A wy?

Reklama

Dzisiaj swój wielki dzień ma Marcin Madajski z zespołu Lider Dance. Artysta znany jest w branży z ogromnego poczucia humoru i ciekawych pomysłów. Zarówno na scenie jak i po za nią cechuje się dużą kulturą. Wokalista wspólnie z zespołem wylansował na rynku takie przeboje jak "Kim Ty jesteś", "Co za dziewczyna" czy "Tak bardzo kocham". 

Jako redakcja serwisu disco-polo.info życzymy Marcinowi Wszystkiego co Najpiękniejsze. Bardzo dużo szczęścia, radości, uśmiechu oraz zdrowia i wytrwałości. Ponadto spełnienia marzeń i jeszcze więcej sukcesów zarówno tych zawodowych jak i prywatnych oraz wielu koncertów rejestrowanych „naszym obiektywem”.

A Wy, czego życzycie artyście? Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Marcina.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

  • Za 100mln wyświetleń w Polsce można zarobić gdzieś 100 - 150 tys zł, ten co pisał ten artykuł to jakiś bajkopisarz.

  • fajny teledysk i niezła nutka

  • ja mysle że to u nas się juz swietnie przyjelo "rock polo" polaczenie instrumentow klasycznych z disco, fajniej brzmi, kiedys jak ktos sluchal disco polo to raczej spotykal się z krytyką,...

  • Zeniu Tylko nie duet z Tym Alo Artystą Sławomirem.Nagrywaj Kolejne Piosenki Sam,Żebyś Cieszył Dalej Publiczność, Jak Do Tej Pory.Pozdrawiam

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info