Reklama
Reklama

Maykel - VIVA POLACY

Adam Krajewski - Najpiękniejsza

MARIO BISCHIN - Bilet do gwiazd

Chucho - Czuję to


Spotkanie Zenona Martyniuka z fanami w Warszawie!

Spotkanie Zenona Martyniuka z fanami w Warszawie! http://disco-polo.info/Upload/articles/2017/09/spotkanie-zenona-martyniuka-z-fanami-w-warszawie-1505324130.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Życie gwiazd

Wczoraj odbyło się spotkanie Zenona Martyniuka z fanami. Zobaczcie co tam się działo!

Reklama

Wczoraj, 12 września w EMPIK Junior przy ul. Marszałkowskiej 116/122 w Warszawie Zenon Martyniuk spotkał się ze swoimi fanami z okazji promocji książki „Życie to są chwile” autorstwa Martyny Rokity.  

Podczas spotkania odczytano dwa fragmenty książki, okrzyknięty przez wielu mianem Króla Disco Polo muzyk chętnie i z humorem odpowiadał również na pytania publiczności, dotyczące zarówno jego kariery, jak i życia prywatnego. Jeden z fanów podjął nawet próbę interpretacji tekstu swojej ulubionej piosenki. Zenon Martyniuk przygotował również niespodziankę dla zgromadzonych.

Przy akompaniamencie gitary zaśpiewał kilka najpopularniejszych utworów, w tym – na specjalne życzenie najmłodszej fanki – „Pszczółkę Maję”. Po oficjalnej części przyszedł czas na autografy i wspólne zdjęcia. Do muzyka i autorki książki ustawiła się pokaźna kolejka - każdy miał okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. 

Długo wyczekiwana biografia Zenona Martyniuka!

Jest najlepszym dowodem na to, że nigdy nie należy rezygnować z marzeń. Uwielbiany przez jednych, krytykowany przez innych. Można go kochać lub nie, ale jednego nie można mu odebrać – ogromnego sukcesu, który osiągnął dzięki uporowi i ciężkiej pracy, przypłaconej często niemałymi wyrzeczeniami.

„Życie to są chwile” to licząca ponad 200 stron biograficzna opowieść o życiu Zenona Martyniuka – jego dzieciństwie, dorastaniu, trudnych początkach w branży muzycznej, miłości, rodzinie i sukcesie. W książce, oprócz wielu ciekawostek z życia gwiazdora disco polo, znajdziemy niepublikowane dotychczas nigdzie zdjęcia z prywatnego archiwum muzyka.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

Reklama
Śluby i wesela - Disco-Polo.info