Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


Spotkaj się z Zenonem Martyniukiem w Warszawie! | VIDEO


Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama

Aranżacje

Ogólna

Spotkanie z liderem formacji Akcent odbędzie się 12 września (wtorek) o godz. 18.00. Zobaczcie gdzie spotkanie gwiazdę disco polo!

Reklama

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Zenonem Martyniukiem i autorką biografii - Martyną Rokitą. Spotkanie odbędzie się 12 września (wtorek) o godz. 18.00 w Empik Junior przy ul. Marszałkowskiej 116/122 w Warszawie.

Długo wyczekiwana biografia Zenona Martyniuka!

Jest najlepszym dowodem na to, że nigdy nie należy rezygnować z marzeń. Uwielbiany przez jednych, krytykowany przez innych. Można go kochać lub nie, ale jednego nie można mu odebrać – ogromnego sukcesu, który osiągnął dzięki uporowi i ciężkiej pracy, przypłaconej często niemałymi wyrzeczeniami.

„Życie to są chwile” to licząca ponad 200 stron biograficzna opowieść o życiu Zenona Martyniuka – jego dzieciństwie, dorastaniu, trudnych początkach w branży muzycznej, miłości, rodzinie i sukcesie. W książce, oprócz wielu ciekawostek z życia gwiazdora disco polo, znajdziemy niepublikowane dotychczas nigdzie zdjęcia z prywatnego archiwum muzyka.

Zenon Martyniuk – wokalista i lider zespołu Akcent, okrzyknięty Królem Disco Polo. W wolnych chwilach pisze wiersze. Czołowy przedstawiciel nurtu discopolowo-cygańskiego; potrafi śpiewać w języku romskim, a także mieszanką języka polskiego, romskiego i arabskiego. Ma żonę Danutę i syna Daniela – wraz z rodziną mieszka obecne w Białymstoku.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info