Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz


Sławomir całował się ze sławną aktorką! Co na to jego żona?!


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Ogólna

Wokalista w ostatniej odsłonie „Tylko nikomu nie mówcie” podzielił się z nami szokującą informacją. O co chodzi?

Reklama

Często dzielimy się z Wami informacjami na temat tajemnic i sekretów gwiazd goszczących u Pawła Wiszniewskiego z Radia Wawa. Kolejny, krótki filmik właśnie ukazał się w sieci. Gościem dziennikarza Wawy był tym razem Sławomir, znany jako autor jednego z najgłośniejszych przebojów ostatnich miesięcy – „Miłości w Zakopanem”. Co powiedział Sławomir? Informacja szokuje!

„Słuchajcie, jak kręciliśmy „Anetę”, to miałem taką scenę gdzie się całowałem z Małgosią Sochą i za pierwszym razem super wyszło, ale zrobiliśmy 13 dubli, tylko nikomu nie mówcie i Małgosi też nie mówcie, że pierwszy już był dobry”.

Jak widać, informacja może być zaskakująca! Jak wiemy, Sławomir jest szczęśliwym małżonkiem, a jego żoną jest jego sceniczna partnerka – Magdalena Kajra Kajrowicz. Warto dodać, że Sławomir jest z wykształcenia aktorem, a takie sceny podobno aktorzy mają we krwi. Cóż, trzeba mieć tylko nadzieje, że Kajra nie miała Sławomirowi za złe. Zobaczcie materiał!

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 1 komentarzy.

Hhhhh

Powiem tak sławomir to jest idjota i debil skończony jak ktos sie nie zgadza to niech na niego spojrzy wygląda jak szczur

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info