Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


Sławek Świerzyński wśród gwiazd TVP1


Reklama


Źródła zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Aranżacje

Telewizja

To był wyjątkowy wieczór – 19 sierpnia Sławek Świerzyński wziął udział w wielkim koncercie charytatywnym „Gwiazdy letniego nieba”.

Reklama

To był wyjątkowy wieczór – 19 sierpnia Sławek Świerzyński wziął udział w wielkim koncercie charytatywnym „Gwiazdy letniego nieba” na rzecz osób, które ucierpiały w sierpniowych wichurach.

Koncert odbył się w kieleckim amfiteatrze „Kadzielnia”, położonym wśród malowniczych kamieniołomów. Lider Bayer Full wystąpił obok takich gwiazd jak Urszula, Natalia Kukulska, Lombard, Feel, Kasia Pomowska, czy Kasia Cerekwicka. Sławek Świerzyński na scenie wystąpił z dziewczynami z grupy tanecznej Maraquja, od których część męska nie mogła oderwać wzroku. Co ciekawe, on jako jedyny artysta występujący na scenie pamiętał, by wspomnieć o możliwości wysyłania SMSów wspomagających poszkodowanych.

Jak można było się spodziewać lider Bayer Full porwał do zabawy całą publiczność zgromadzoną w amfiteatrze. Uczestnicy doskonale bawili się przy takich przebojach, jak „Moja muzyka”, „Blondyneczka” i „Wszyscy Polacy” – wszystkie w nowych wersjach aranżacyjnych. Teksty piosenek publiczność znała w takim stopniu, jak innych wykonawców. Nie zabrakło także poza antenowych bisów!

Wiele osób zastanawiało się gdzie podziała się reszta zespołu. Okazuje się, że w tym samym czasie grali oni koncert bez Sławka Świerzyńskiego w miejscowości Lubicz koło Torunia. – Koncertu w żaden sposób nie dało się przełożyć, więc uzgodniliśmy z organizatorami, że zespół Bayer Full przyjedzie do Lubicza w tym składzie, a ja wezmę udział w koncercie charytatywnym na rzecz poszkodowanych w wichurze – mówi naszej redakcji Sławek Świerzyński.

TVP1, jak i władze Kielc, podkreślają iż mają w planach organizować cykliczny festiwal, na którym będą pojawiać się też artyści disco polo.

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo Śluby i wesela - Disco-Polo.info