Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Sągorsi & Fisher - Sobota

Lajk - Oczy

Playboys - MEGA MUSIC WILGA


Rozłam w zespole! Jarek odszedł z grupy Cliver


Reklama


Reklama

Życie gwiazd

Grupa muzyczna Cliver została założona w 2002 roku przez Czarka oraz Darka. Po pół roku do grupy dołączył Arek, a w 2005 roku doszedł Jarek, który po 12 latach postanowił opuścić szeregi zespołu z Ciechanowa. Arek, Czarek, Darek i Jarek to team, k...

Reklama

Grupa muzyczna Cliver została założona w 2002 roku przez Czarka oraz Darka. Po pół roku do grupy dołączył Arek, a w 2005 roku doszedł Jarek, który po 12 latach postanowił opuścić szeregi zespołu z Ciechanowa. Arek, Czarek, Darek i Jarek to team, który jako jeden z niewielu zespołów od początku swej kariery działał w stałym i niezmienionym składzie, aż „do dziś!”

 

„Kochani, Nowy Rok 2017 przyniósł w zespole Cliver spore zmiany. Z przykrością informujemy Was, iż z przyczyn osobistych naszą grupę opuścił Jarek. Nie oznacza to jednak, że grupa Cliver przestaje istnieć. Nadal będziemy dla Was tworzyć i grać. Pozdrawiamy. Zespół Cliver.” – informują w oficjalnym oświadczeniu panowie z zespołu Cliver.

 

 

 

Jesteśmy przekonani, że mimo wszystko ta zmiana nie wypłynie negatywnie na dalsze osiągnięcia zespołu, który ma na ten rok przygotowanych wiele niespodzianek.

 

 

My ze swojej strony Jarkowi oraz chłopakom życzmy powodzenia i trzymamy kciuki za dalsze sukcesu w życiu prywatnym oraz zawodowym.

 

Czy odejście Jarka wpłynie pozytywnie na zespół Cliver?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 2 komentarzy.

Oliwia

Szkoda że Jarek odszedł teraz ich piosenki to już nie będzie to samo. A te co on śpiewał tym bardziej.

Natalia orzewska

Zajebista jest wasza muzyka kocham was

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama