Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Sągorsi & Fisher - Sobota

Lajk - Oczy

Playboys - MEGA MUSIC WILGA


Przeżyj to jeszcze raz! Disco Hit Festival Kobylnica 2016 | VIDEO


Reklama


Reklama

Koncert

2,6 miliona widzów oglądało w Telewizji Polsat piątkowy koncert 6. edycji Disco Hit Festival Kobylnica, największej imprezy muzyki dance i disco w Polsce. Na scenie w strugach deszczu wystąpili prawdziwi królowie tanecznych parkietów m.in Andre, B...

Reklama

2,6 miliona widzów oglądało w Telewizji Polsat piątkowy koncert 6. edycji Disco Hit Festival Kobylnica, największej imprezy muzyki dance i disco w Polsce. Na scenie w strugach deszczu wystąpili prawdziwi królowie tanecznych parkietów m.in Andre, B-Qll, Bayer Full, Cassel, Cliver, Dandi Dance, Defis, Dejw, Dj Disco & Mc Polo, Dj Sequence, Effect, Focus, Gesek, Inoros, Ivan Komarenko, Joker, Long & Junior, Łobuzy, Marioo, Marcin Siegieńczuk, Markus P, Masters, Mavers, Megustar, Mig, Norbi, Paweł Gołecki, Piękni i Młodzi, Playboys, Quest, Savicky, Shantel, Stachursky, Tex, Voyage – Mariusz Cierpikowski.

 

 

Po raz kolejny wydarzenie okazało się być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, gdyż mimo „załamania pogody” na boisku w Kwakowie pojawiło się kilkadziesiąt tysięcy bawiących się z gwiazdami fanów i sympatyków muzyki tanecznej.

 

 

W internecie pojawiła się powtórka jednego z największych Festiwali z muzyką disco polo. Jeśli chcesz zobaczyć jeszcze raz co tam się działo zapraszamy do oglądania – kliknij na obrazek poniżej.

 

Disco Hit Festival Kobylnica 2016 - Obejrzyj ponowanie

Disco Hit Festival Kobylnica 2016 – Obejrzyj ponowanie

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama