Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Sągorsi & Fisher - Sobota

Lajk - Oczy

Playboys - MEGA MUSIC WILGA


Przed nami jedna z największych imprez tanecznych w Polsce! Ostróda 2017. Podział dni!


Reklama


Reklama

Koncert

Zbliża się kolejna, już 22. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie.

Reklama

Ostróda jest jednym najbardziej roztańczonym miastem w Polsce. To tutaj co roku przybywają fani muzyki tanecznej, by na żywo usłyszeć największe przeboje muzyki disco, dance i disco polo. Z roku na rok impreza bije rekordy popularności, co jest zrozumiałe zważywszy na dobór i imponującą listę artystów. Tegoroczny line-up składa się m.in. takich zespołów jak: Boys, Akcent, Classic, After Party, MiG, Czadoman, Powerplay, Exaited, Weekend, Milano, Extazy, Top Girls, Etna, Jorrgus. Podczas Festiwalu wystąpią także zagraniczni goście specjalni: Real McCoy („Another Night”, „Run Away”, „Automatic Lover”) i La Bouche („Sweet Dreams”, „Be my Lover”).

Jedna scena i ponad 200 artystów to nie lada wyzwanie - zarówno pod kątem logistycznym, jak i organizacyjnym. Przeprowadzenie wcześniejszych (21!) edycji Festiwalu daje jednak solidne przygotowanie. Organizatorzy zwracają szczególną uwagę na bogaty program wydarzenia, który powstał w sposób bardzo przemyślany i pomysłowy. Dwa dni Festiwalu przedstawiają się następująco:

PIĄTEK
 • Młoda Scena (Young Stage) - wystąpią tu młodzi artyści, którzy niedawno rozpoczęli karierę muzyczną. Część wykonawców mieliśmy okazję oglądać na ubiegłorocznych Debiutach. Zobaczymy m.in. The Brothers, Zajefajni, Mikayla, Yaro, Fantastic Boys.
 • Złota Dwudziestka Festiwalowej Ostródy - spośród ponad 100 utworów widzowie POLO TV do czerwca oddają głosy na 20 najlepszych utworów, które pojawiły się w Koncercie Premier poprzednich edycji Festiwalu. Wyłonione piosenki będą walczyły o miano najlepszej produkcji. Jury stanowić będzie ostródzka widownia.
 • Real McCoy - koncert zagranicznej gwiazdy.
 • Koncerty polskich gwiazd.
SOBOTA
 • Debiuty - koncerty artystów/zespołów, dla których występ na Festiwalu będzie prawdziwym startem i jednocześnie wspaniałym początkiem kariery muzycznej.
 • Premiery - na tym koncercie ostródzka publiczność jako pierwsza usłyszy premierowe nagrania utworów znanych gwiazd.
 • La Bouche - koncert zagranicznej gwiazdy.
 • Koncerty polskich gwiazd.

Warto przypomnieć, że na terenie miasteczka festiwalowego znajduje się strefa VIP. Jest to przestrzeń wyjątkowa, ponieważ korzystają z niej także występujący na Festiwalu artyści. Widzowie, którzy zakupią bilet do tej strefy mogą więc spotkać swojego ulubionego wykonawcę.

Bilet do strefy VIP obejmuje catering i dostęp do open baru. Jak widać XXII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej zapowiada się fantastycznie. Wspaniali artyści - gwiazdy polskiej sceny i zagraniczni goście, świetna organizacja, wspaniała publiczność i niesamowita energia. To przepis na muzyczne wydarzenie roku!

 

Czy pojawisz się na Ostródzie 2017?

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 3 komentarzy.

Mike

@agis : Ruchanie? Chlanie??? To ja jade!!!

agis

samo chlanie, ruchanie, brud i syf, wole udać się na normalny koncert gdzie jeszcze sobie zdjecie zrobie z gwiazdami a nie tak jak tu widziec z kilometra i zero kontaktu,

damian

Od kiedy Fantastic Boys to debiutant?

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama

Najnowsze komentarze

 • To co mamy okazję obejrzeć , co zostało udostępnione przez Formację: Last Minute i Grupę: Cosmo to ich Pierwsze, Wspólne, Publiczne Wykonanie utwóru: Hej Kochanie - czyli Premiera Piosenki - a ...

 • Kolejna suuuuper zajefajna piosenka napewno będzie wielkim Hiciorem i to już nie długo pozdrowionka że Świebodzic

 • @Bert ale słuchasz bo znasz co grają

 • Ten gosc spiewac nie potrafi spiew komputerowy a piosenka dziadostwo

Reklama
Disco-Polo.info TV - Telewizja Disco Polo