Reklama

Disco-Polo.info

Reklama


Pragnął skosztować dżdżownicy! – żona zorganizowała Bartkowi wyprawę marzeń!


Reklama


Reklama

Ogólna

W kolejnym majowym – wydaniu gazety „Na Żywo”, którego głównym tematem artykułu – dotyczącego działu Disco Polo – jest D-Bomb znajdziecie obszerny materiał dotyczący urodzinowej niespodzianki, jaką zapewniła Bartkowi jego ukochana partnerka.  ...

Reklama

W kolejnym majowym – wydaniu gazety „Na Żywo”, którego głównym tematem artykułu – dotyczącego działu Disco Polo – jest D-Bomb znajdziecie obszerny materiał dotyczący urodzinowej niespodzianki, jaką zapewniła Bartkowi jego ukochana partnerka.

 

Żona oznajmiła, że przeglądała mój terminarz koncertowy i znalazła 12-dniową lukę, w związku z czym mam nie organizować sobie żadnych spotkań, tylko być gotowym na przygodę – zdradził na łamach tygodnika „Na żywo Bartek Padyasek. Artysta myślał, że podczas pakowania domyśli się w jakie miejsce zabiera go żona, jednak ona go uprzedziła i kazała przyjechać jedynie na lotnisko.

 

 

„Musiałem zaufać Edytce, ale mimo nietypowej sytuacji byłem spokojny. Moja żona lubi mieć wszystko zapięte na ostatni guzik, więc wiedziałem, że i tym razem musi się udać. Bałem się jednak, że przyszykowała dla mnie jakąś ekstremalną niespodziankę typu skok ze spadochronem, na którą nie do końca czułem się gotowy – wyznaje wokalista. Okazało się, że Edyta spełniła wielkie marzenie męża, o którym przeczytacie więcej w najnowszym tygodniku.

 

W wydaniu nie zabrakło również rozkładu koncertów zespołów disco polo i wzmianki odnośnie przepięknej Cayry, która być może w niedługim czasie zmieni swoje życie. Polecamy najnowsze wydanie tygodnika „Na żywo”.

 

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 0 komentarzy.

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama