Reklama

Disco-Polo.info

Reklama

Power Play - Miła ma

Mr Hi's - Kasę bierz

Fisher - Jesteś jedna na świecie

Andre - Dama żegna Pana


"Poziomki" na wakacje od chłopaków z Selfie. Ta nowość podbije rynek?


Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Aranżacje

Zapowiedź

"Takiego pomysłu w polskich teledyskach jeszcze nie było i myślę, że bardzo pozytywnie zaskoczymy wszystkich, którzy obejrzą nasz najnowszy klip"

Reklama

W ubiegły czwartek tj. 20 lipca panowie z formacji Selfie realizowali w Warszawie zdjęcia do swojej najnowszej produkcji o bardzo wymownym i słodkim tytule "Poziomki".

Nad całością prac czuwała firma ALLINTERACTIVE z Warszawy. Zdjęcia realizowane były w okolicach Placu Piłsudskiego, Bulwaru Wiślanego i w kilku innych ciekawych miejscach. Głównymi bohaterami tego klipu jest piękna Gabrysia oraz przystojny Krzysiek, który podąża śladami Gabrysi, a ta ciągle mu ucieka. Najciekawsze jest to, że cała ta historia nie dzieje się w prawdziwym świecie  tylko....

"Takiego pomysłu w polskich teledyskach jeszcze nie było i myślę, że bardzo pozytywnie zaskoczymy wszystkich, którzy obejrzą nasz najnowszy klip. Sam jestem podekscytowany i czekam z niecierpliwością na efekt końcowy'' zdradza Mariusz Gralak.

Na planie pojawili się również przyjaciele chłopaków z formacji Selfie - Woro&Król (znani z wcześniejszego projektu Najlepszy Przekaz w Mieście).  Premiera klipu już na początku sierpnia, tymczasem zobaczcie making of do ubiegłorocznej propozycji pt. "Raz na górze, raz na dole" oraz jedną z ich najpopularniejszych produkcji p. "Moja okularnica". 

 

Komentarze

Aktualnie ten wpis posiada 2 komentarzy.

sytuuuu

a skąd wiesz ze na tle Grobu Nieznanego Żołnierza kręcili.......? Napisane jest że w okolicy Placu a nie na nim....

sytu

trochę żenua kręcić rozrywkowy teledysk na tle Grobu Nieznanego Żołnierza

Zostaw komentarz

Polecane nowości

Reklama